مسئولان با ایجاد امیدواری در میان مردم نقشه‌های دشمنان خنثی کنند
مسئولان با ایجاد امیدواری در میان مردم نقشه‌های دشمنان خنثی کنند

گناوه- امام جمعه گناوه گفت: همه مسئولان باید دست در دست هم تلاش کنند تا با جلب رضایت و و کمک به رفع مشکلات و امیدواری مردم نقشه‌های دشمنان را خنثی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی عصر سه‌شنبه در دیدار مسئولان و اعضای ستاد دهه فجر به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و سالگرد چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مصلی جمعه گناوه اظهار داشت: دشمنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی توطئه‌ها و دسیسه‌های زیادی علیه نظام مقدس اسلامی طراحی و اجرا کردند اما به یمن و برکت هدایت‌های حضرت امام خمینی (ره) و رهبری و حضور ملت غیور ایران اسلامی در صحنه، این توطئه‌ها یکی پس از دیگری خنثی شد و امروز خدا را شاکریم که چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن می‌گیریم.

امام جمعه گناوه افزود: انقلاب‌های زیادی تا کنون در جهان انجام شده است اما پس از مدتی هم مسیر این انقلاب‌ها عوض شد و هم به اهداف خود دست نیافتادند و تنها انقلابی که توانست روی پای خود بیایستد و به اهداف خود نزدیک شود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بوده است.

وی یادآور شد: در گام دوم انقلاب اهمیت و شناخت انقلاب اسلامی بسیار مهم است و باید با تلاش خود در راستای رضایت و ایجاد امیدواری در بین مردم تلاش کنیم و مردم را نسبت به آینده انقلاب امیدوار کنیم.

امام جمعه گناوه گفت: شهرستان گناوه از وجود نیروهای انقلابی با سابقه طولانی و تجربه بالا برخوردار است و همه مسئولان باید دست در دست هم تلاش کنند با جلب رضایت و امیدواری مردم نقشه‌های دشمنان خنثی شود.

وی با بیان اینکه امروز دشمن درصدد ایجاد ناامیدی و یاس و نفاق در جامعه است گفت: امروز فضای مجازی، فضای هموار و مهیا برای بیان دستاوردهای و عظمت انقلاب است و در عین حال هم می‌تواند با موج سواری عده‌ای با سو استفاده از مشکلات مردم به آسیب تبدیل شود لذا با وحدت و تعامل و همدلی بیشتر بین مسئولان باید از موج سواری دشمنان بر مشکلات جلوگیری کنیم و در راستای رفع مشکلات مردم گام برداریم.

برنامه ریزی بیش از ۳۰۰ برنامه در دهه فجر شهرستان گناوه

فرماندار گناوه در این دیدار اظهار داشت: انقلاب اسلامی با اتکا به خدای بزرگ و با وحدت کلمه، فداکاری‌ها، حماسه سازی ها، از جان گذشتگی‌ها و همت ملت غیور و قهرمان ایران اسلامی و رهبری مردی بزرگ از سلاله حضرت رسول (ص) از سختی‌ها و دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان و اجانب و استکبار جهانی و غارتگران عبور کرد و به پیروزی رسید و ما توانستیم در دنیا بدرخشیم و باقدرت استقامت کنیم و انقلاب اسلامی و کشورمان را به جهان معرفی کنیم.

محمد تقی صفری افزود: در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی خدمات و دستاوردهای بزرگی انجام شده است و در دهه فجر نیز برنامه‌های مناسبی تدارک دیده شده است.

فرماندار گناوه یادآور شد: در دهه مبارک فجر امسال بیش از ۳۰۰ برنامه در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و اجتماعی در شهرستان گناوه برنامه ریزی شده است.

وی گفت: با هماهنگی شورا، شهرداری‌ها و مجموعه فرمانداری و ادارات شهرستان پروژه‌های بسیار خوب و مهمی نیز در سطح شهرستان افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.