مسافران نوروزی در گناوه استقبال شدند
مسافران نوروزی در گناوه استقبال شدند

گناوه-ایرنا- در نخستین روز فروردین ۱۴۰۱ ، مسئولان ستاد خدمات سفر گناوه از مسافران وگردشگران نوروزی که به این شهرستان سفر کرده اند در آیینی استقبال کردند.

به گزارش ایرنا،  این آئین که در میدان ورودی شهر (بسیج) گناوه برگزارشد، مسئولان ستاد خدمات سفر ضمن خوش آمدگویی و تبریک سال نو به هموطنان با  بسته های فرهنگی که توسط شهرداری مهیا شده بود، از آنها به گرمی پذیرایی و استقبال کردند.

دبیر ستاد تسهیلات خدمات سفر گناوه گفت: شهرستان گناوه به لحاظ دارابودن موقعیت تجاری و گردشگری در کشور شناخته شده است و در طول سال هموطنان زیادی این دیار را برای سفر به خصوص در نوروز انتخاب می کنند.

حمزه بهاگیر اظهارکرد: ستاد خدمات سفر تمام توان و تلاش خود را برای خدمات رسانی و پذیرایی هر چه بهتر و شایسته از مسافران و گردشگران نوروزی بکار بسته و تلاش می شود با خاطره ای خوش این دیار را ترک کنند.

                                          مسافران نوروزی در گناوه استقبال شدند

وی افزود: براساس دستورالعمل ستاد خدمات سفر با موضوع ” مدیریت و برنامه ریزی سفرهای مسئولانه در نوروز ۱۴۰۱” که به این اداره ابلاغ شده است، ستاد این شهرستان پس از ۲ سال تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا دوباره فعال و جلسات متعددی برگزار شده است.

 بهاگیر گفت: بمنظور استقبال و خدمات دهی به هموطنان در تعطیلات نوروز،  ۱۲ کمیته تخصصی ستاد خدمات سفر شامل خدمات حمل و نقل، امداد و نجات، انتظامی امنیتی و ترافیک شهری، نظارت و تنظیم بازار، هماهنگی امور شهرداری ها و دهیاری ها، برنامه ریزی و آمار، اسکان و رفاه، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، بهداشت، سلامت و محیط زیست، اطلاع رسانی، فرهنگی و فضای مجازی تشکیل شده است.

شهرستان گناوه با ۱۰۵ هزار نفر  در ۱۰۰ کیلومتری شمال مرکز استان بوشهر از نقاط گردشگرپذیر جنوب کشور است.