مسیر اشتباهی که مدیران پرسپولیس رفته‌اند/ سرخ‌ها در چاه‌های عمیق!
مسیر اشتباهی که مدیران پرسپولیس رفته‌اند/ سرخ‌ها در چاه‌های عمیق!

به گزارش خبرنگار مهر، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی با مشکلی روبرو شده که همتایان قبلی خود در این باشگاه آن را به وجود آورده و با همان نیز دست و پنجه نرم کردند! «کارگزار برند باشگاه پرسپولیس» تبدیل به کلید واژه در ایجاد مشکلات مالی برای سرخپوشان شده است. […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی با مشکلی روبرو شده که همتایان قبلی خود در این باشگاه آن را به وجود آورده و با همان نیز دست و پنجه نرم کردند!
«کارگزار برند باشگاه پرسپولیس» تبدیل به کلید واژه در ایجاد مشکلات مالی برای سرخپوشان شده است.
محمدحسن انصاریفرد که در دوران مدیرعاملی خود عجیب‌ترین قراردادها را با اشخاص حقیقی و حقوقی امضا کرد باعث شد تا سرخ‌ها هرگونه تبلیغ روی پیراهن خود را به یک شرکت بسپارند که حدود ۲۰ درصد از این قراردادها در اختیار آنها قرار می‌گرفت.
قراردادی پر سر و صدا که پس از رفتن انصاریفرد مورد بحث فراوان از سوی هیأت مدیره باشگاه نیز قرار گرفت تا نهایتاً آنها نیز با وجود تنش‌های فراوان داخلی راضی به ادامه همکاری با تعیین کف دریافتی از کارگزار شوند.

این روند تا پایان بیستمین دوره ادامه داشت تا اینکه دو طرف تصمیم به فسخ قرارداد گرفته و مجید صدری رئیس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه که پس از جعفر سمیعی روی کار آمد به فکر پیاده کردن همین طرح با یک شرکت جدید شود.
صدری اواسط بازی‌های دور رفت رقابت‌های لیگ برتر خبر از انعقاد قرارداد ۶۶۰ میلیارد تومانی با کارگزار جدید باشگاه داد که ۳۰۰ میلیارد از آن منوط به گرفتن مجوز حق پخش از صدا و سیما بود اما به دلیل عدم تحقق این آرزوی دیرین چندین ساله خبری از آن نبود.
کارگزار فصل گذشته پرسپولیس نیز با بهانه اینکه بخش اصلی پیراهن تا نیم فصل پیش فروش به یک بانک شده بود از پرداخت ۲۲۰ میلیارد تومان بابت آن خودداری کرد تا سهم پرسپولیس از تمام بندهای مالی قرارداد صرفاً ۹۴ میلیارد تومان باشد.

مجید صدری که در روزهای پایانی حضورش در سرپرستی باشگاه پرسپولیس مدعی شده بود در هر زمان برای هرگونه قراردادی که امضا کرده است پاسخگو خواهد بود حاضر به گفتگو با خبرنگار مهر، در این خصوص نشد.
رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس جلسات متعددی را برای فسخ قرارداد با کارگزار آغاز کرده است تا ضمن دریافت باقیمانده طلب این باشگاه بتواند قرارداد با آنها را فسخ کند اما این شرکت هنوز حاضر به امضای تفاهم نامه پایان همکاری با شرایط درخواستی درویش نشده است تا پرسپولیس بار دیگر با موضوعی تکراری دست و پنجه نرم کند.
درویش هیچ تمایلی به ادامه همکاری با این شرکت حقوقی ندارد اما با وجود عدم دریافت بخش قابل توجهی از طلب‌های پرسپولیس نمی‌تواند قرارداد فصل گذشته را یکطرفه فسخ کند.
باشگاه پرسپولیس که با ترک تشریفات قانونی مربوط به انتخاب کارگزار برند در فصل گذشته توانست شرکتی را انتخاب کند حالا در چاهی افتاده است که چاله‌های قبلی در آن نادیده است. باید دید درویش چه راهکاری برای حل این معضل در راستای برطرف کردن مشکلات مالی سرخپوشان در نظر گرفته است.
خبرگزاری مهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید