معاون سابق باشگاه استقلال عضو کمیته فوتسال شد/ اصولی رفتنی است؟
معاون سابق باشگاه استقلال عضو کمیته فوتسال شد/ اصولی رفتنی است؟

به گزارش خبرنگار مهر، کمیته فوتسال اخیراً دچار تغییر و تحولاتی شده است و امیر عرب معاون اجرایی سابق باشگاه استقلال که سابقه ریاست هیات فوتبال جزیره کیش را هم دارد به عنوان عضو جدید این کمیته انتخاب شد. فدراسیون فوتبال هنوز به صورت رسمی حضور عرب در کمیته فوتسال را اعلام نکرده است. با […]

به گزارش خبرنگار مهر، کمیته فوتسال اخیراً دچار تغییر و تحولاتی شده است و امیر عرب معاون اجرایی سابق باشگاه استقلال که سابقه ریاست هیات فوتبال جزیره کیش را هم دارد به عنوان عضو جدید این کمیته انتخاب شد.
فدراسیون فوتبال هنوز به صورت رسمی حضور عرب در کمیته فوتسال را اعلام نکرده است.
با این حساب تعداد اعضای کمیته فوتسال به ۶ نفر افزایش یافت و عرب در کنار سایر اعضا یعنی محمدرضا کافی، غلامعلی هنرپیشه، رضا رحمانی، علی طاهری و فرهاد عشوندی فعالیت خواهد کرد.
عرب در حالی به عضویت کمیته فوتسال در آمده است که از شانس ریاست در این کمیته هم برخوردار بوده و این احتمال وجود دارد که در ماه‌های آینده در این بخش هم تغییراتی صورت بگیرد.
در حال حاضر احسان اصولی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به عنوان سرپرست کمیته فوتسال فعالیت می‌کند.
هدایت تیم ملی فوتسال ایران هم هفته گذشته به وحید شمسایی سپرده شد تا این مربی کارش را برای حضور در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا آغاز کند. این مسابقات فروردین ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.