مقصد غیرمنتظره برای سامان قدوس با قراردادی بیش از یک میلیون یورو!
مقصد غیرمنتظره برای سامان قدوس با قراردادی بیش از یک میلیون یورو!

به گزارش خبرنگار مهر، سامان قدوس هافبک ایرانی که چند هفته پیش از تیم برنتفورد انگلیس جدا شد، در تلاش برای پیدا کردن یک تیم جدید با قراردادی بیش از یک میلیون یورو است. قدوس بعد از دو فصل و نیم حضور در برنتفورد و به دلیل اینکه بازی زیادی به او در انگلیس نمی‌رسید، […]

به گزارش خبرنگار مهر، سامان قدوس هافبک ایرانی که چند هفته پیش از تیم برنتفورد انگلیس جدا شد، در تلاش برای پیدا کردن یک تیم جدید با قراردادی بیش از یک میلیون یورو است.
قدوس بعد از دو فصل و نیم حضور در برنتفورد و به دلیل اینکه بازی زیادی به او در انگلیس نمی‌رسید، این تیم را ترک کرد و گفته می‌شد مالمو سوئد مقصد بعدی او خواهد بود.
با این حال طبق گزارش یک رسانه یونانی، این بازیکن ۲۹ ساله که از حضور در اردوهای تیم ملی ایران بعد از سرمربیگری امیر قلعه نویی هم انصراف داده، با چند باشگاه مطرح سوپر لیگ یونان مذاکره کرده است.
وب سایت sportdog با افشای خبر مذاکرات قدوس با باشگاه‌های یونان نوشت: «هافبک بین المللی ایران با گذرنامه سوئدی که ارزش او در بازار ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو است، توسط تیم برنتفورد آزاد شد. او اخیراً با یک آژانس نقل و انتقالات قرارداد امضا کرده است. در نقل و انتقالات ژانویه گذشته، باشگاه المپیاکوس تلاش کرد تا قدوس را خریداری کند و طبق گزارشات، مبلغ ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو به این بازیکن پیشنهاد داد اما موفقیتی حاصل نشد.»

این رسانه اعلام کرد باوجود اینکه سامان قدوس مبلغ بالا و درخواستی ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار یورویی برای عقد قرارداد دارد، مورد توجه دو تیم از یونان قرار گرفته است؛ هرچند که یکی از این تیم‌ها قید بازیکن ایران را زده است: «یکی از آنها قطعاً پاناتینایکوس بود، اما سبزها ترجیح دادند با جذب فیلیپ جوریچیچ که دقیقاً در همان پست سامان قدوس است، راه حلی را پیدا کنند و بنابراین از پرونده بازیکن ایران انصراف دادند.»
به نوشته sportdog نام باشگاه دیگری که خواهان قدوس است هنوز مشخص نشده در شرایطی که تلاش برای جذب او ادامه دارد.