من «گئورگی» هستم سیدجلال «سوپرمن»/ این فصل کاملا ویژه است
من «گئورگی» هستم سیدجلال «سوپرمن»/ این فصل کاملا ویژه است

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس در نخستین روزهای نقل و انتقالات تابستانی با چالش انتخاب جانشین برای سیدجلال حسینی روبرو شد. مدافع کهنه کار فوتبال ایران پس از کسب عنوانی قهرمانی مختلف در فوتبال باشگاهی کشور که بیشتر آنها با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام بود تصمیم به خداحافظی با […]

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس در نخستین روزهای نقل و انتقالات تابستانی با چالش انتخاب جانشین برای سیدجلال حسینی روبرو شد.
مدافع کهنه کار فوتبال ایران پس از کسب عنوانی قهرمانی مختلف در فوتبال باشگاهی کشور که بیشتر آنها با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام بود تصمیم به خداحافظی با مستطیل سبز گرفت تا یحیی گل محمدی برای پرکردن جای خالی او سراغ گزینه‌های مطرح برود.
رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از جذب علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، سروش رفیعی، سعید صادقی، دانیال اسماعیلی فر و محمدمهدی احمدی باز هم دنبال گزینه‌ای تنومند برای قلب دفاع تیمش بود تا گئورگی گولسیانی بازیکن فصل گذشته سپاهان اصفهان را به تهران آورده و پیراهن سرخ پایتخت را بر تن او کند.
حضور بازیکن گرجستانی با سابقه طولانی مدت در فوتبال باشگاهی کشور باعث شده تا کمتر هوادار این تیم نگران خداحافظی سیدجلال باشد.
گئورگی گولسیانی در گفتگو با خبرنگار مهر، از چشم انتظاری برای حضور در لیگ برتر با پیراهن پرسپولیس و تقابل با رقیبانی همچون استقلال و سپاهان صحبت کرد که در پی می‌خوانید:
همیشه دنبال چالش بودم
مدافع تازه وارد پرسپولیس درباره پذیرش پیراهن پرسپولیس گفت: من خیلی فکر می‌کنم که چه کلمه‌ای جز افتخار می‌توانم بگویم اما واقعا چیزی بهتر از این نیست که خیلی خوشحالم پیشنهاد پرسپولیس را قبول کردم. به طور واضح از امضای قرارداد با پرسپولیس خوشحالم. مشتاقانه منتظر شروع فصل جدید بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی هستم. انتظار می‌کشم تا این دیدارها شروع شود و با هواداران برای هر بازی آماده شویم. من همیشه برای چالش‌های جدید آماده هستم و پذیرای آنها هستم. خودم را برای بازی با پیراهن این تیم هر روز آماده می‌کنم.

قد بلند؟! اول تیم سپس دستاورد شخصی
«نمی توانم بگویم چه اتفاقی در آینده برای من و در جریان بازی‌ها می افتد». مدافع یک متر و ۹۳ سانتی متری پرسپولیس درباره انتظار از او به عنوان یکی از بلندقامت ترین مدافعان لیگ برتر برای گلزنی در ضربات آزاد برای تیمش ضمن بیان این جمله گفت: تنها چیزی که واضح است و من می‌توانم بگویم نهایت تلاشم برای تیم است تا موفق شویم. مهم‌تر از همه چیز این است که تیم در بازی‌ها پیروز شود و سپس دستاوردهای شخصی مورد توجه قرار می‌گیرد. با بردن تیم میلیون‌ها هوادار خوشحال می‌شوند و این از هر چیز دیگری ارزشمندتر است.
رقابت با استقلال و سپاهان
گولسیانی در پاسخ به اینکه آیا فقط استقلال و سپاهان را به عنوان جدی ترین رقیبان پرسپولیس در مسیر قهرمانی می‌داند گفت: فصل پیش رو بسیار ویژه است. تیم‌هایی که با آ ن ها رقابت خواهیم کرد بازیکنان خوبی دارند. لیگ سختی انتظارمان را می‌کشد و هیچ بازی اسانی وجود نخواهد داشت
مدافع پرسپولیس تصریح کرد: من اهل پیش بینی نیستم. اصلا این کار را دوست ندارم. تلاش می‌کنم و سپس منتظر بازی‌ها می‌شوم. می دانم وقتی بازی به بازی پیش برویم اتفاقات بهتری هم پشت سر هم می‌افتد. باید صبر کنیم و ببینیم چه خواهد شد.

Georgi منم، سیدجلال سوپرمن!
وی درباره لقب سوپرمن هواداران پرسپولیس به سیدجلال و اینکه خودش دوست دارد چه صفتی را دریافت کند، گفت: چه صفتی برای من خواهد بود!؟ خب این چیزها به طرفداران تیم بستگی دارد. من فقط Georgi هستم اما سیدجلال واقعا سوپرمن است. او یکی از بهترین‌ها بوده که من دیده ام. حالا هم مربی شده است و باید از راهنمایی‌هایش استفاده کنم.

رختکن خاص پرسپولیس
گولسیانی درباره فضای رختکن تیمی همچون پرسپولیس گفت: اتمسفر فوق العاده ای بین بازیکنان وجود دارد. همه با همدیگر صمیمی شده ایم. رفتارهای دوستانه با یکدیگر داریم و می‌دانیم هدفی جز قهرمانی در سر نیست. یکی از بهترین موقعیت‌هایی است که من داشته ام. امیدوارم بتوانیم تا پایان بازی‌ها این فضا را حفظ کنیم.