میزان تحقق اعتبارات مصوبات سفر رئیس‌جمهور به بوشهر ۱۱۷ درصد است
میزان تحقق اعتبارات مصوبات سفر رئیس‌جمهور به بوشهر ۱۱۷ درصد است

بوشهر- معاون اجرایی رئیس جمهور میزان تحقق اعتبارات مصوبات سفر استانی رئیس‌جمهور به بوشهر را ۱۱۷ درصد عنوان کرد و گفت: تلاش جدی برای تامین کل اعتبارات پروژه‌ها داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، سید صولت مرتضوی سه‌شنبه شب در دیدار با امام جمعه بوشهر اظهار داشت: اجرای مصوبات سفر استانی رئیس‌جمهور به بوشهر با جدیت دنبال می‌شود و امروز بازدیدهایی را از این طرح‌ها داشتیم.
وی میزان تحقق مصوبات سفر استانی رئیس‌جمهور به بوشهر را ۱۱۷ درصد عنوان کرد و ادامه داد: تلاش شده که تا پایان سال جاری همه اعتبارات این مصوبات تخصیص یابد و شاهد رفع مشکلات استان باشیم.
معاون اجرایی رئیس‌جمهور تعداد کل مصوبات سفر به بوشهر را حدود ۱۰۰ مورد عنوان کرد و افزود: طرح ریلی بوشهر – شیراز – عسلویه از تأکیدات رئیس جمهور است که ۱.۲ میلیارد دلار از محل تهاتری نفت برای تکمیل این پروژه تأمین شده است.
مرتضوی تاکید کرد: دولت سیزدهم چند برنامه محوری در سطح کلان کشور دارد که یکی از آنها، سفرهای استانی دولت و نظارت میدانی بر اجرای مصوبات است.
وی افزود: دولت در حوزه احداث مسکن شهری و روستایی زمین مورد نیاز برای تعهدات چهار ساله را تأمین کرده و عملیات اجرایی بیش از ١٢ هزار واحد مسکونی و شهری نیز آغاز شده است که این واحدها تا پایان سال جاری باید به ٢۵ هزار واحد برسد.
معاون اجرایی رئیس‌جمهور ادامه داد: در حوزه آبزی‌پروری و توسعه شهرک‌های صنعتی اقدام مؤثری در استان صورت گرفته که این به کاهش نرخ بیکاری در این استان کمک کرده است.