میهمانی‌های سخت پرسپولیس و تعیین تکلیف جایگاه سرخپوشان در جدول
میهمانی‌های سخت پرسپولیس و تعیین تکلیف جایگاه سرخپوشان در جدول

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برای دیدار با صنعت نفت در آبادان آماده می‌شود که رقابت در صدر جدول به اوج حساسیت خود رسیده است. سرخپوشان پایتخت که پس از چند هفته صدرنشینی با توجه به بردهای متوالی سپاهان اصفهان رتبه نخست را در اختیار این تیم قرار دادند. حالا پرسپولیس […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برای دیدار با صنعت نفت در آبادان آماده می‌شود که رقابت در صدر جدول به اوج حساسیت خود رسیده است. سرخپوشان پایتخت که پس از چند هفته صدرنشینی با توجه به بردهای متوالی سپاهان اصفهان رتبه نخست را در اختیار این تیم قرار دادند.
حالا پرسپولیس در هفته‌های پیش رو چاره‌ای جز کسب حداکثر امتیاز از سخت‌ترین بازی‌های خارج از خانه خود ندارد.
گام اول پرسپولیس به میزبانی آبادان باید برداشته شود. سرخپوشان پایتخت فردا در حالی به مصاف صنعت نفت می‌روند که پس از یک باخت و یک تساوی نیاز به برد در این بازی دارند.
این تیم سپس در تهران با هوادار بازی می‌کند و با فاصله‌ای هشت روزه راهی اصفهان خواهد شد تا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف سپاهان برود. نتیجه این دیدار قطعا می‌تواند تأثیر روحی – روانی عمیقی در رختکن هر یک از تیم‌ها که مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر هستند ایجاد کند.
این تیم پس از بازگشت دوباره به پایتخت، از نفت مسجد سلیمان پذیرایی می‌کند و در بازی هفته بیست و دوم به تبریز رفته و با تراکتور رقابت خواهد کرد. سه دیدار خارج از خانه پرسپولیس در کمتر از یک ماه آینده می‌تواند تأثیر بسزایی در رسیدن این تیم به جام داشته باشد.

برنامه بازی‌های پرسپولیس تا پایان هفته بیست و دوم به شرح زیر است:
برنامه بازی‌های پیش‌رو پرسپولیس
هفته نوزدهم لیگ برتر* صنعت نفت – پرسپولیس؛ چهارشنبه ۱۹ بهمن، ساعت ۱۸؛ ورزشگاه تختی آبادان
هفته بیستم لیگ برتر* پرسپولیس – هوادار؛ دوشنبه ۲۴ بهمن، ساعت ۱۷؛ ورزشگاه آزادی
یک هشتم نهایی جام حذفی* سپاهان – پرسپولیس؛ چهارشنبه ۳ اسفند، ساعت ۱۷؛ ورزشگاه نقش جهان
هفته بیست و یکم لیگ برتر* پرسپولیس – نفت مسجدسلیمان؛ دوشنبه ۸ اسفند، ساعت ۱۷؛ ورزشگاه آزادی
هفته بیست و دوم لیگ برتر* تراکتور – پرسپولیس؛ یکشنبه ۱۴ اسفند، ساعت ۱۶؛ ورزشگاه شهیدسلیمانی تبریز