می‌توانیم استقلال را به دردسر بیندازیم/ هیچ فشاری روی من نیست
می‌توانیم استقلال را به دردسر بیندازیم/ هیچ فشاری روی من نیست

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار در نشست خبری قبل از دیدار ذوب آهن با استقلال تهران گفت: بازی مهمی برای هر دو تیم است. سعی کردیم در تعطیلات زمستانی بازی‌های دوستانه خوبی داشته باشیم ولی می‌دانم کار سختی داریم. تیم مصمم و خوبی هستیم و می‌توانیم استقلال را به دردسر بیندازیم؛ با اینکه آنها […]

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار در نشست خبری قبل از دیدار ذوب آهن با استقلال تهران گفت: بازی مهمی برای هر دو تیم است. سعی کردیم در تعطیلات زمستانی بازی‌های دوستانه خوبی داشته باشیم ولی می‌دانم کار سختی داریم. تیم مصمم و خوبی هستیم و می‌توانیم استقلال را به دردسر بیندازیم؛ با اینکه آنها وضعیت خیلی خوبی دارند.
سرمربی ذوب آهن در خصوص عملکرد این تیم در نقل و انتقالات زمستانی افزود: سعی کردیم بازیکنانی را نگه داریم که دلشان با ماست. اسامی بازیکنان مد نظر را دادیم اما به هر حال جذب آنها در نیم فصل کار مشکلی است. با این حال از هیأت مدیره بابت تلاش‌هایی که داشت ممنونم تا بتوانیم ضعف‌های خود را پوشش دهیم. خریدهای جدید با تفکرات فنی ما آشنایی دارند.
سرمربی تیم ذوب آهن درباره فشار از سوی مدیران باشگاه روی او برای نتیجه‌گیری گفت: قبول ندارم؛ چون باشگاه نهایت همکاری را با من داشته است. اعضای باشگاه تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم می‌کنند. ضمن اینکه شرایط تیم نسبت به فصل گذشته خیلی بهتر است.
تارتار درباره جدایی میلاد جهانی از ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: معمولا بازیکنان دوست دارند در جایی باشند که بیشتر بازی کنند. ضمن تشکر از بازیکنان جدا شده ما سعی کردیم نفراتی را به خدمت بگیریم که دلشان با تیم باشد.
او درباره اعتراض به زمان بازی فردا گفت: خدا را شکر ازسرمای هوا کم شد ولی برگزاری بازی در سرمای این فصل و ساعت ۱۹ چندان مناسب نیست. دوست داشتیم هم بازی ما و هم بازی پرسپولیس ۲ ساعت عقب بیفتد ولی با این شرایط مشکلی نیست و ما فردای روز بازی بر می‌گردیم.