می خواهند تیم دیگری را جای پرسپولیس روانه لیگ قهرمانان آسیا کنند!
می خواهند تیم دیگری را جای پرسپولیس روانه لیگ قهرمانان آسیا کنند!

به گزارش خبرنگار مهر، افشین پیروانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان با اشاره به اتفاقاتی که در ابتدای بازی بابت تبلیغات محیطی به دلیل اختلاف نظر سازمان لیگ و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی افتاد و باعث تأخیر ۳۰ دقیقه‌ای در شروع این دیدار شد، گفت: واقعا زشت […]

به گزارش خبرنگار مهر، افشین پیروانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان با اشاره به اتفاقاتی که در ابتدای بازی بابت تبلیغات محیطی به دلیل اختلاف نظر سازمان لیگ و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی افتاد و باعث تأخیر ۳۰ دقیقه‌ای در شروع این دیدار شد، گفت: واقعا زشت است بازیکنان ما نیم ساعت داخل رختکن بمانند و چیزی هم اعلام نکنند.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره گران شدن مبلغ اجاره ورزشگاه آزادی افزود: مگر می‌خواهیم در «ویمبلی لندن» بازی کنیم که چنین ارقام میلیاردی می‌خواهند. ما این پول‌ها را نداریم. وضعیت تیم را هم که از لحاظ مالی می‌بینید.
او در پاسخ به اینکه استقلالی‌ها چنین مبلغی را پرداخت کردند گفت: حتما آن‌ها پول دارند که می‌دهند اما ما چنین رقم‌هایی نداریم.
پیروانی ادامه داد: ما ۴۰ – ۵۰ میلیون هوادار داریم که بیننده بازی هستند و می‌خواهند فوتبال تیم خود را ببینند. این درست نیست که تیم را نیم ساعت در رختکن نگه داریم و بگوییم مشکل تبلیغات محیطی به وجود آمده است. این موضوع هم داستانی برای بازی‌ها شده است که باید حل کنند.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره میزان دریافتی اعضای پرسپولیس ضمن تأیید پنج درصد گفت: بله! همین مقدار دریافتی داشته‌ایم. امیدوارم مشکلات حل شود.
او درباره مشکلات به وجود آمده برای پرسپولیس جهت حضور در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا تاکید کرد: من دارم هشدار می‌دهم. آقایان مگر نمی‌گویند مشکل داریم چرا نمی‌گویند. اگر شما خبرنگاران می‌دانید من هم می‌دانم. این همه مدت گذشته اما نمی‌گویند چه موضوعاتی وجود دارد تا انها را حل کنیم. من هشدار می‌دهم که می‌خواهند تیم دیگری را جایگزین پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا کنند.