ناراحتی یحیی گل‌محمدی از خروجی‌ها/ بی‌اطلاعی سرمربی از وضعیت جذب
ناراحتی یحیی گل‌محمدی از خروجی‌ها/ بی‌اطلاعی سرمربی از وضعیت جذب

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات تابستانی با جذب بازیکنانی همچون علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی و محمد مهدی احمدی توانست آغاز خوبی داشته باشد. با این حال بازیکنانی همچون حامد لک، سعید آقایی، علی شجاعی، احسان پهلوان، شیرزود تمیروف و منوچهر صفروف در […]

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات تابستانی با جذب بازیکنانی همچون علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی و محمد مهدی احمدی توانست آغاز خوبی داشته باشد.
با این حال بازیکنانی همچون حامد لک، سعید آقایی، علی شجاعی، احسان پهلوان، شیرزود تمیروف و منوچهر صفروف در حالی از این تیم جدا شدند که یحیی گل محمدی در جریان جدایی تعدادی از آنها نبوده است.
سرمربی پرسپولیس که از افشای مبلغ قرارداد خود برای دو فصل از سوی رضا درویش بسیار ناراحت است خواستار بازگشت حامد لک و احسان پهلوان شده است اما این دو بازیکن اعلام کرده‌اند قطعاً از پرسپولیس خواهند رفت و با توجه به رفتار باشگاه علاقه‌ای به بازگشت ندارند.
همین موضوع چالشی جدید بین تفکرات گل محمدی با درویش به وجود آورده تا سرمربی پرسپولیس اعلام کند هرگونه ارائه برگه رضایت‌نامه برای بازیکنان تیم باید با تأیید او صورت بگیرد.
پهلوان در حالی در آستانه انتقال به فولاد خوزستان قرار گرفته است که گل محمدی به هیچ وجه راضی به جدایی او نیست و از درویش خواسته مذاکره برای حفظ او را به طور جدی ادامه دهد.
خروجی‌های پرسپولیس در حالی از این تیم جدا می‌شوند که گل محمدی از ارائه هرگونه لیست مازاد امتناع کرده است و منتظر خریدهای درویش برای فصل آینده است.