نانوایی‌های بوشهر نسبت به افزایش کیفیت نان اهتمام  داشته باشند
نانوایی‌های بوشهر نسبت به افزایش کیفیت نان اهتمام  داشته باشند

بوشهر- فرماندار بوشهر گفت: افزایش قیمت نان در بوشهر به شرط بالا رفتن کیفیت نان بوده است که از این رو باید نانوایی‌ها اهتمام جدی در این مهم داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح رحیمی عصر چهارشنبه در جلسه کارگروه تخصصی گندم، آرد و نان شهرستان بوشهر اظهار داشت: افزایش قیمت نان در بوشهر به شرط بالا رفتن کیفیت نان بوده است که از این رو باید نانوایی‌ها اهتمام جدی در این مهم داشته باشند وگرنه با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.
فرماندار بوشهر با تاکید بر اینکه بازرسی و نظارت بر واحدهای نانوایی شهرستان با هدف کیفیت سنجی و رعایت حقوق مشتریان به صورت ویژه در دستور کار بازرسان قرار گیرد، افزود: در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان، بازرسان بر کیفیت سنجی، رعایت ساعات کار و تکریم مشتریان توسط نانوایی‌ها نظارت کنند.
رحیمی همچنین با بیان اینکه آموزش نانوایان با جدیت در دستور کار قرار گیرد خواستار برگزاری دوره‌های آموزشی در جهت توانمندسازی، ارتقا سطح آگاهی نانوایان برای تولید نان باکیفیت در بوشهر شد.
وی بر رعایت اصول بهداشتی در نانوایی‌های سطح شهرستان تاکید کرد و افزود: نانوایان ممتاز و نمونه در عرضه نان با کیفیت و بر اساس اصول و چارچوب تعریف شده در یک برنامه هدفمند شناسایی و پس از معرفی تشویق خواهند شد.