نقاط ضعف پرسپولیس را می‌دانستیم/ حق خوزستان بیشتر از این جام است
نقاط ضعف پرسپولیس را می‌دانستیم/ حق خوزستان بیشتر از این جام است

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار سوپرجام فوتبال ایران شامگاه امروز دوشنبه ۱۸ بهمن بین تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی سیرجان برگزار شد که طی آن تیم جنوبی با برتری یک بر صفر برابر پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سر برد. جواد نکونام بعد از این بازی گفت: به مردم […]

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار سوپرجام فوتبال ایران شامگاه امروز دوشنبه ۱۸ بهمن بین تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی سیرجان برگزار شد که طی آن تیم جنوبی با برتری یک بر صفر برابر پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سر برد.

جواد نکونام بعد از این بازی گفت: به مردم خوزستان و هواداران بزرگ فولاد تبریک می گویم. امیدوارم افتخارات تیم ادامه داشته باشد. آنها سال های سال باید خوشحال باشند چون کمترین حق آنها همین شادی ها با تیم است.

وی ادامه داد: می دانستیم چطور بازی کنیم. در بازی قبلی هم مقابل این تیم مستحق شکست نبودیم. نقاط ضعف حریف را شناسایی کردیم. آنها وقتی ۱۰ نفره شدند توانستیم فشار بیاوریم ولی وقتی ما هم اخراجی دادیم به پرسپولیس چند موقعیت دادیم. در دقایق پایانی هم می توانستیم گل بزنیم که رقم نخورد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: توانستیم دومین جام را با تلاش تمام تیم کسب کنیم. از بازیکنان فصل قبل که جام حذفی را آوردند و آنهایی که امروز کنار تیم بودند تشکر می کنم. به معنای واقعی نشان دادیم تیم هستیم. ثابت کردیم لایق احترام هستیم و حرف های زیادی با بازی امروز مقابل یکی از بهترین تیم های ایران برای گفتن داریم.

نکونام خاطرنشان کرد: خدا را شکر می کنم در دو سالی که هستیم سومی در لیگ برتر، قهرمانی در جام حذفی و حالا هر سوپرکاپ را برای تیم بیاوریم. این جام ها تنها برای من نیست. در این جام آقایان مهندس آذری و ابراهیمی هم دخیل هستند. بازیکنانی که داشتیم و حالا هم که گرفتیم همه زحمت کشیدند. سال سختی را با توجه به مشکلاتی که داشتیم پشت سر گذاشتیم.

نکونام ادامه داد: برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا هم باید یکی دو بازیکن بگیریم. من کسی نیستم که مثل سال قبل بخواهم باشم. من دنبال پیشرفت هستم و نمی خواهم این سیر تکامل از بین برود

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر تعریف و تمجید یحیی گل محمدی از شیوه مربیگری اش و اینکه آیا حضور در تیم های بزرگتر را نیز دنبال می کند گفت: من از یحیی که بزرگتر و کاپیتان من بوده است تشکر می کنم. خیلی به او و تفکرات و تیمش احترام قائلم. مربی خیلی خوبی است. ما در زمین مسابقه رقابت می دهیم و در بیرون از آن دوستان خوب همدیگریم. 

جواد نکونام در پایان گفت: همیشه در هر تیمی بازی یا مربیگری کرده ام تمام توان خود را گذاشته ام و برایم فرقی نمی کرد با جه تیمی بازی دارم. تا زمانی هم که در فولاد باشم از جان مایه می گذارم و برای موفقیت تیمم تلاش می کنم.