نقش بازیکنان تیم ملی کانادا در لغو بازی با ایران چه بود؟
نقش بازیکنان تیم ملی کانادا در لغو بازی با ایران چه بود؟

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران قرار بود در نخستین دیدار تدارکاتی خود در راه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف کانادا برود اما قبل از آنکه اعضای ایران برای گرفتن ویزا و روادید اقدام کنند، این مسابقه از سوی کانادا لغو شد. با این کار، برنامه های آماده سازی ایران به شدت […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران قرار بود در نخستین دیدار تدارکاتی خود در راه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف کانادا برود اما قبل از آنکه اعضای ایران برای گرفتن ویزا و روادید اقدام کنند، این مسابقه از سوی کانادا لغو شد.
با این کار، برنامه های آماده سازی ایران به شدت تحت تاثیر قرار گرفت و تیم دراگان اسکوچیچ باید برنامه های خود را تغییر بدهد؛ آنهم در شرایطی که دیگر امکان برگزاری بازی تدارکاتی برای تیم ایران بسیار بعید به نظر می رسد.
این در حالی است که علاوه بر نخست وزیر ، شهردار ونکوور و بعضی از نمایندگان محافظه کار پارلمان کانادا، بازیکنان تیم ملی فوتبال این کشور هم در لغو دیدار با ایران تاثیرگذار بوده اند.
خبر لغو بازی با ایران روز پنجشنبه اعلام شد و حالا بعضی از رسانه های کانادا خبر داده اند ۲۴ ساعت قبل از لغو این مسابقه، نماینده بازیکنان کانادا ایمیلی به یک مقام ارشد فدراسیون این کشور ارسال کرده است.
در پیام نماینده بازیکنان آمده بود که این تیم نسبت به برگزاری بازی با حریف نگرانی دارد. جزئیات بیشتری در این خصوص منتشر نشده است اما به نظر می رسد آخرین چیزی که فدراسیون کانادا را مجاب به لغو بازی کرده، همین مسئله بوده است.