نمایشگاه صنایع دستی استان بوشهر راه‌اندازی شد
نمایشگاه صنایع دستی استان بوشهر راه‌اندازی شد

بوشهر- مدیر آموزش جهاد دانشگاهی استان بوشهر از راه‌اندازی نمایشگاه صنایع دستی با حضور پیشرانان طرح ملی مشاغل خانگی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، عارفه سلیمی ظهر دوشنبه در آئین راه‌اندازی نمایشگاه صنایع دستی جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: این نمایشگاه از امروز ۲۰ تیرماه تا ۲۸ تیرماه و از ساعت ۹ تا ۲۰ در محل عمارت تاریخی گلستان (مرکز آموزش جهاد دانشگاهی) میزبان علاقمندان است.
وی عنوان کرد: در این نمایشگاه ۲۴ غرفه محصولات حصیربافی، گلیم و فرش، صدف و … تولید شده به‌همت پیشرانان طرح مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی در معرض دید و فروش عموم قرار گرفته است.
مدیر آموزش جهاد دانشگاهی استان بوشهر تاکید کرد: این سازمان برای حمایت از رونق تولید در حوزه صنایع‌دستی از تمام ظرفیت‌های استان بوشهر استفاده خواهد کرد و تلاش می‌کند مشکلات پیش روی تولیدکنندگان این حوزه به حداقل برسد.
وی یادآور شد: طرح توسعه مشاغل خانگی از اواخر سال ۱۳۹۹ کار خود را با استفاده الگوهای نوین مشاغل به همت جهاد دانشگاهی استان بوشهر و با همراهی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر آغاز کرد.
مدیر آموزش جهاد دانشگاهی استان بوشهر خاطر نشان کرد: طرح توسعه مشاغل خانگی به همت این نهاد در سال گذشته موفق به ایجاد هزار و ۵۲۲ شغل پایدار شد.