هیئت اندیشه‌ورز کانون خادم‌یاری سلامت استان بوشهر تشکیل شد
هیئت اندیشه‌ورز کانون خادم‌یاری سلامت استان بوشهر تشکیل شد

بوشهر- به همت کانون خادمیاری سلامت دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر، اولین نشست هیئت اندیشه ورز کانون خادمیاری سلامت در بوشهر تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر در این نشست گفت: یکی از مهمترین کانون‌های ۲۰ گانه دبیرخانه استان، کانون سلامت است که با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های هم مأموریت در حوزه سلامت نسبت به بسیج کردن فعالیت‌های حوزه بهداشت و درمان برای ارائه خدمات به جامعه هدف محرومین اقدام می‌کند.
فرید محبی افزود: فعالیت کانون خادم‌یاری سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، بسیج جامعه پزشکی و سازمان نظام پزشکی در سطح استان در راستای ارائه خدمات اجتماعی به محرومین خواهد بود.
وی با اشاره به فعالیت‌های گسترده حوزه سلامت افزود: از مهمترین مأموریت‌های این کانون تشکیل گروه‌های جهادی، استفاده از ظرفیت پزشکان در رسته و رشته‌های مختلف برای ویزیت رایگان، کمک به تهیه دارو و تجهیزات پزشکی می‌باشد.
در این نشست خانم دکتر محبوبه رمضان زاده سررابط کانون خادمیاری سلامت استان و سایر اعضای هیئت اندیشه ورز نسبت به بحث و تبادل نظر در خصوص راهبردها، چشم اندازها و مسائل مربوط به کانون سلامت و تسریع روند خدمت‌رسانی به بیان مطالبی پرداختند و خواستار انجام فعالیت‌های خیرخواهانه با کاهش بوروکراسی اداری غیرضروری در انجام این فعالیت‌ها شدند.