واکنش رسانه آلمانی به احتمال جدایی آزمون/ خزانه لورکوزن پر می‌شود
واکنش رسانه آلمانی به احتمال جدایی آزمون/ خزانه لورکوزن پر می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته بود که خبرهایی از احتمال جدایی سردار آزمون مهاجم ایرانی از تیم بایر لورکوزن در انتهای فصل منتشر شد. انتشار این مطلب از سوی یکی از خبرنگاران داخلی در آلمان هم بازتاب داشته است. سایت ligainsider ضمن انعکاس این خبر نوشت: «پس از تنها یک سال و نیم حضور […]

به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته بود که خبرهایی از احتمال جدایی سردار آزمون مهاجم ایرانی از تیم بایر لورکوزن در انتهای فصل منتشر شد. انتشار این مطلب از سوی یکی از خبرنگاران داخلی در آلمان هم بازتاب داشته است.
سایت ligainsider ضمن انعکاس این خبر نوشت: «پس از تنها یک سال و نیم حضور در بایرلورکوزن، سردار آزمون ظاهراً به دنبال تغییر در پنجره نقل و انتقالات آتی است.»
با اشاره به علاقه باشگاه‌های المپیک مارسی، المپیک لیون و فنرباغچه به آزمون، این سایت نوشت: «این بازیکن ۲۸ ساله تا سال ۲۰۲۷ با لورکوزن قرارداد بلندمدت دارد و بنابراین می‌تواند مبلغی را به خزانه راینلند واریز کند. طبق گزارش ترنسفرمارکت، ارزش فعلی آزمون در بازار دوازده میلیون یورو است.»
آزمون در نقل و انتقالات زمستانی ۲۰۲۲ از زنیت به لورکوزن رفت. او در ۴۱ بازی در لورکوزن ۵ گل به ثمر رسانده و ۵ پاس گل داده است.