واکنش سرمربی تراکتور به پیشنهاد دپورتیوو/ با آنها تماس گرفتم!
واکنش سرمربی تراکتور به پیشنهاد دپورتیوو/ با آنها تماس گرفتم!

به گزارش خبرنگار مهر، چند روز پیش بود که رسانه‌های اسپانیا مدعی شدند باشگاه دپورتیوو لاکرونیا بعد از حضور «سوریانو» به عنوان مدیر ورزشی در این تیم، مذاکراتی با پاکو خمز سرمربی تراکتور انجام داده و ممکن است خمز راهی دپورتیوو بشود. هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تراکتور تاکید کرد که خمز با این باشگاه قرارداد […]

به گزارش خبرنگار مهر، چند روز پیش بود که رسانه‌های اسپانیا مدعی شدند باشگاه دپورتیوو لاکرونیا بعد از حضور «سوریانو» به عنوان مدیر ورزشی در این تیم، مذاکراتی با پاکو خمز سرمربی تراکتور انجام داده و ممکن است خمز راهی دپورتیوو بشود.
هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تراکتور تاکید کرد که خمز با این باشگاه قرارداد دارد و فصل آینده هم در تبریز حضور خواهد داشت؛ هرچند که بر اساس اعلام رسانه‌های اسپانیا، خمز با استفاده از بند فسخ قراردادش می‌تواند از تراکتور جدا بشود.
اما انتشار خبر پیشنهاد دپورتیوو به خمز، در نهایت واکنش این مربی اسپانیایی را هم به دنبال داشت.
به گزارش eldesmarque مربی تراکتور که برای پشت سر گذاشتن تعطیلات در کورونیا حضور داشت، در این خصوص گفت: به شایعات درباره خودم و باشگاه دپورتیوو عادت کرده‌ام.
سرمربی تراکتور تماس با مدیر ورزشی باشگاه دپورتیوو را تایید کرد و گفت: من فقط با سوریانو تماس گرفتم که به او تبریک بگویم. صحبتی از مذاکره و پیشنهاد نشد.