واکنش سرمربی پورتو به عدم استفاده از مهدی طارمی
واکنش سرمربی پورتو به عدم استفاده از مهدی طارمی

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو پرتغال با تساوی یک – یک مقابل لیون فرانسه در دیدار برگشت یک هشتم نهایی لیگ فوتبال اروپا مجوز حضور در مرحله بعدی را نگرفت. پورتو در حالی روز گذشته در فرانسه نتوانست مقابل لئون به برتری برسد که مهدی طارمی مهاجم ایرانی این تیم روی نیمکت حضور […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پورتو پرتغال با تساوی یک – یک مقابل لیون فرانسه در دیدار برگشت یک هشتم نهایی لیگ فوتبال اروپا مجوز حضور در مرحله بعدی را نگرفت.
پورتو در حالی روز گذشته در فرانسه نتوانست مقابل لئون به برتری برسد که مهدی طارمی مهاجم ایرانی این تیم روی نیمکت حضور داشت و از دقیقه ۷۵ وارد میدان شد.
همین موضوع واکنش‌هایی را نزد هواداران پورتو به همراه داشت اما سرجیو کونسیسائو سرمربی این تیم تمام انتقادات را رد کرد.
او در این باره به خبرنگاران گفت: فکر می‌کردم این بهترین ترکیب است. هر بازیکنی از ابتدا در ترکیب تیم بود آماده‌ترین و بهترین بازیکن در طول تمرینات بود. اطمینان داشتم با این بازیکنان برای پیروزی مقابل لیون وارد زمین می‌شوم.
کونسیسائو سپس از تقویم فشرده بازی های پورتو صحبت کرد و افزود: در ۱۱ روز گذشته ۴ بازی انجام دادیم. بنابراین باید بازیکنان را چرخشی وارد زمین کنیم. مسئولیت بزرگی را برای قهرمانی در لیگ پرتغال و جام حذفی داریم و باید خودمان را آماده کنیم.