واکنش عجیب مهاجم تراکتور به اظهارات پاکو خمز/ اختلافات علنی شد
واکنش عجیب مهاجم تراکتور به اظهارات پاکو خمز/ اختلافات علنی شد

به گزارش خبرنگار مهر، پاکو خمز سرمربی تیم فوتبال تراکتور روز گذشته و در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پیکان نسبت به بحث آقای گلی بین دو مهاجم تیمش یعنی رضا اسدی و محمد عباس زاده اظهارنظر کرد. به گفته خمز، پنالتی زن اول تراکتور رضا اسدی است و اگر رقابت بین این […]

به گزارش خبرنگار مهر، پاکو خمز سرمربی تیم فوتبال تراکتور روز گذشته و در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پیکان نسبت به بحث آقای گلی بین دو مهاجم تیمش یعنی رضا اسدی و محمد عباس زاده اظهارنظر کرد. به گفته خمز، پنالتی زن اول تراکتور رضا اسدی است و اگر رقابت بین این دو بازیکن برای آقای گلی بخواهد به تیمش لطمه بزند، هر دو بازیکن را از تیم کنار می‌گذارد.
در حال حاضر رضا اسدی با ۱۱ و محمد عباس زاده با ۱۰ گل در بالای جدول گلزنان لیگ برتر ایران هستند. این دو بازیکن در دیدار قبلی تراکتور بر سر پنالتی زدن اختلاف نظر داشتند و در نهایت خمز با صحبت‌های خود آنها را به صورت ضمنی تهدید کرد.
این در شرایطی است که ساعاتی بعد از صحبت‌های خمز و در شب بازی با پیکان، عباس زاده به اظهارات سرمربی اسپانیایی این تیم واکنش نشان داد.
این بازیکن با انتشار تصویری از شادی گل خود نوشت: «ما توی باغی هستیم که باغبونش عاشقمون نیست.» او همچنین در خط دیگری بر «ادب» بیش از «حق» تاکید کرده است.
با پیام‌های رد و بدل شده بین سرمربی و مهاجم تراکتور حالا دیگر اختلافات در این تیم که در رده پنجم جدول رده بندی بوده و شانس کسب سهمیه آسیایی هم دارد، علنی شده است و باید دید واکنش مدیران باشگاه به آنچه خواهد بود.