واکنش مدیر باشگاه آتالانتا به معاوضه سردار آزمون و جذب «بوفون»
واکنش مدیر باشگاه آتالانتا به معاوضه سردار آزمون و جذب «بوفون»

به گزارش خبرنگار مهر، رسانه‌های روسی و ایتالیایی در روزهای اخیر از علاقه باشگاه آتالانتا ایتالیا به جذب سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت خبر داده‌اند. حتی گفته می‌شود نمایندگان باشگاه آتالانتا با سفر به سنت پترزبورگ روسیه و تماشای بازی زنیت با یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا، بازی سردار آزمون را زیر نظر گرفته‌اند. […]

به گزارش خبرنگار مهر، رسانه‌های روسی و ایتالیایی در روزهای اخیر از علاقه باشگاه آتالانتا ایتالیا به جذب سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت خبر داده‌اند.

حتی گفته می‌شود نمایندگان باشگاه آتالانتا با سفر به سنت پترزبورگ روسیه و تماشای بازی زنیت با یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا، بازی سردار آزمون را زیر نظر گرفته‌اند.

این در حالی است که حتی اخباری از تمایل باشگاه زنیت برای معاوضه آزمون با «میرانچوک» مهاجم آتالانتا مطرح شده است.

این موضوع واکنش باشگاه آتالانتا را در پی داشت. «اومبرتو مارینو» مدیر کل باشگاه آتالانتا پیش از بازی این تیم مقابل یانگ بویز به صورت رسمی به سئوالی درباره آزمون پاسخ داد؛ هرچند جواب او به صورت کلی بود و پاسخ شفافی به آن نداد.

مارینو درباره احتمال جذب آزمون و معاوضه این مهاجم ایرانی با میرانچوک با زنیت، گفت: شما هرگز نمی‌توانید اخبار نقل و انتقالات را از من بشنوید.

وی افزود: الان زود است. در حال حاضر در ماه نوامبر هستیم و یک ماه و نیم دیگر تا نقل و انتقالات باقی مانده است.

مدیر کل باشگاه آتالانتا همچنین درباره اظهارات جیان لوئیجی بوفون دروازه بان سرشناس ایتالیایی مبنی بر اینکه سال گذشته به تیم آتالانتا نزدیک بوده است، گفت: نمی‌توانم اظهارات بوفون و «گاسپرینی» (سرمربی تیم آتالانتا) را تکذیب کنم.