وزیر ورزش به پرسپولیس هم نگاه کند/ این شرایط در شان تیم ما نیست
وزیر ورزش به پرسپولیس هم نگاه کند/ این شرایط در شان تیم ما نیست

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی شیری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت: بازی با نفت مسجد سلیمان سخت بود. وقتی تیم‌ها مقابل پرسپولیس بازی می‌کنند عقب می‌کشند و کار را سخت‌تر می‌کنند. مدافع تیم فوتبال پرسپولیس افزود: خدا را […]

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی شیری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت: بازی با نفت مسجد سلیمان سخت بود. وقتی تیم‌ها مقابل پرسپولیس بازی می‌کنند عقب می‌کشند و کار را سخت‌تر می‌کنند.
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس افزود: خدا را شکر قبل از دربی سه امتیاز را گرفتیم و امیدوارم همین روند را بتوانیم دنبال کنیم.
شیری درباره اعتراض هماهنگ اعضای تیم در اینستاگرام نسبت به عدم پرداخت مطالبات آنها گفت: بهتر است بزرگترهای تیم در این باره صحبت کنند اما دوست دارم از رأس کار که وزیر هست بخواهم به تیم ما هم نگاه کنند تا آرامش به ما برگردد. ما مستحق این هرج و مرج نیستیم.
او درباره اتفاقات اول بازی که منجر به تأخیر نیم ساعته در برگزاری این دیدار شد، تصریح کرد: در رختکن تنیس فوتبال بازی کردیم تا بدن‌هایمان گرم بماند. در شأن پرسپولیس نیست که ۲۰ دقیقه داخل رختکن بماند تا بازی را شروع کنند.
او درباره عملکرد مجید صدری نیز گفت: امیدوارم ایشان سعی و تلاش بیشتری کند. شأن بازیکنان پرسپولیس این شرایط نیست. امیدوارم شرایط عادی شود و بازیکنان هم بتوانیم بازی خود را انجام دهند.