پاداش بردهای پرسپولیس واریز شد/ اعتراض‌ها تمام می‌شود؟
پاداش بردهای پرسپولیس واریز شد/ اعتراض‌ها تمام می‌شود؟

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس پاداش بردهای فصل جاری سرخپوشان پایتخت را با بازیکنان و اعضای تیم تسویه کرد. رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس که با وجود پرداخت ۲۰ درصد از قراردادهای بازیکنان همچنان تحت فشار اعضای تیم بود پاداش آنها را واریز کرد تا بتواند کمی از زیر فشار انتقادات خارج شود. […]

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس پاداش بردهای فصل جاری سرخپوشان پایتخت را با بازیکنان و اعضای تیم تسویه کرد.
رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس که با وجود پرداخت ۲۰ درصد از قراردادهای بازیکنان همچنان تحت فشار اعضای تیم بود پاداش آنها را واریز کرد تا بتواند کمی از زیر فشار انتقادات خارج شود.
درویش در حالی پاداش بردهای فصل جاری بازیکنان را به حساب آنها واریز کرد که این تیم هفته گذشته مقابل صنعت نفت آبادان با نتیجه دو بر صفر شکست خورد اما مدیر عامل سرخپوشان قصد دارد علاوه بر این واریزی، حدود ۱۵ الی ۱۸ درصد دیگر از قراردادهای بازیکنان و مربیان را قبل از دیدار با استقلال تهران در ۲۶ اسفندماه سال جاری واریز کند تا دیگر بهانه‌ای بابت ادامه مشکلات مالی تیم وجود نداشته باشد.
باید دید گل محمدی در آستانه بازی با نفت مسجد سلیمان همچون اکثر بازی‌های فصل جاری لب به انتقاد از وضعیت مالی باشگاه می‌گشاید یا برای حفظ آرامش در تیم سکوت می‌کند.
تیم فوتبال پرسپولیس جمعه هفته جاری میهمان نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و دوم لیگ برتر است و سپس به مصاف استقلال تهران می‌رود.