پرسپولیس با دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران به توافق رسید
پرسپولیس با دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران به توافق رسید

به گزارش خبرنگار مهر، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از صبح امروز با مصطفی سلیمانی وکیل علیرضا بیرانوند چند جلسه متوالی پشت سر گذاشت تا برای پرداخت مطالبات دروازه بان پیشین پرسپولیس به توافق نهایی برسد. دروازه بان تیم ملی ایران که در چند دیدار گذشته جای خود را به امیر عابدزاده در ترکیب اصلی […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از صبح امروز با مصطفی سلیمانی وکیل علیرضا بیرانوند چند جلسه متوالی پشت سر گذاشت تا برای پرداخت مطالبات دروازه بان پیشین پرسپولیس به توافق نهایی برسد.
دروازه بان تیم ملی ایران که در چند دیدار گذشته جای خود را به امیر عابدزاده در ترکیب اصلی ملی پوشان داده است نیز به صورت تلفنی در جلسه حاضر شد و موافقت خود را با نحوه پرداخت طلبش در دو قسط اعلام کرد.
از این رو باشگاه پرسپولیس نیمی از طلب بیرانوند را تا ظهر فردا پنجشنبه به حساب وی واریز می‌کند و باقیمانده این مبلغ نیز فروردین ماه ۱۴۰۱ به حساب او واریز می‌شود.
بیرانوند با اعلام رسمی خود و امضای وکیلش توافق مالی با پرسپولیس را قطعی کرد و قرار شد دروازه بان تیم ملی ایران ظهر فردا با ارسال نامه رسمی به فدراسین فوتبال اعلام رضایت از پرسپولیس کند تا این باشگاه مشکلی برای جذب بازیکن در نیم فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر نداشته باشد.