پرسپولیس تیم بزرگ کشور است/ فوق‌العاده با گل‌محمدی صمیمی هستم
پرسپولیس تیم بزرگ کشور است/ فوق‌العاده با گل‌محمدی صمیمی هستم

به گزارش خبرنگار مهر، رضا عنایتی با حضور در نشست خبری پیش از بازی هوادار با پرسپولیس در هفته نهم لیگ برتر فوتبال گفت: با تیم فوق العاده محترمی بازی داریم. پرسپولیس تیم بزرگ فوتبال کشور است. می‌دانیم چه بازی سختی در شرایط فعلی با این تیم داریم. سرمربی تیم فوتبال هوادار افزود: انگیزه بازیکنان […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا عنایتی با حضور در نشست خبری پیش از بازی هوادار با پرسپولیس در هفته نهم لیگ برتر فوتبال گفت: با تیم فوق العاده محترمی بازی داریم. پرسپولیس تیم بزرگ فوتبال کشور است. می‌دانیم چه بازی سختی در شرایط فعلی با این تیم داریم.

سرمربی تیم فوتبال هوادار افزود: انگیزه بازیکنان تیم بالا هست و تمام انرژی خود را گذاشته‌اند تا با تمام توان بازی خوب انجام دهیم. می‌دانیم بازی سختی است اما تلاش می‌کنیم مثل بازی‌های گذشته از لحاظ فنی خوب باشیم.

او ادامه داد: می‌خواهیم خوب بازی کنیم و خوب هم نتیجه بگیریم. در هشت هفته گذشته با وجود اینکه خوب بازی می‌کردیم اما نتوانستیم خیلی خوب نتیجه بگیریم. با شرایط موجود جایگاه ما در جدول تغییر خواهد کرد. امیدوار هستیم شرایط بهتر شود.

عنایتی نیز همچون سایر مربیان لیگ برتری لب به انتقاد از عملکرد داوران گشود و گفت: امیدوار هستیم سطح داوری هم خوب شود. اینکه سوت‌های بهتری بزنند. متأسفانه در تمام بازی‌های قبلی حتی یک سوت هم به نفع ما نبود و تمام آنها به ضرر تیم ما بود. امیدواریم با تلاش بازیکنان تیم در بازی با پرسپولیس نتیجه خوبی هم بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال هوادار درباره آنالیز از پرسپولیس در فصل جاری تصریح کرد: اگر به جدول نگاه کنید متوجه می‌شوید پرسپولیس همان پرسولیس است. آنها بازیکنان با کیفیت زیادی دارند. حتما بازی سختی داریم. ما از فضایی دیگر به شرایطی جدید آمده‌ایم. انشااله فردا بازیکنان تیم ما با انرژی خوبی که دارند مسابقه خوبی را انجام دهند تا بدون تنش و حاشیه، فقط فوتبال برگزار شود.

عنایتی که در دوران باز کردن خود سابقه آقای گلی لیگ برتر را در کارنامه دارد درباره کم گل بودن رقابت‌های فصل جاری و ضعف مهاجمان در گلزنی تصریح کرد: من درباره تیم خودم صحبت می‌کنم. موقعیت‌های خیلی خوبی را روی دروازه حریف ایجاد می‌کنیم اما در زدن ضربات آخر دچار استرس می‌شوند. ضعف گلزنی تنها برای تیم هوادار نیست بلکه برای تمام لیگ است. همین موضوع کار را سخت می‌کند.

او افزود: در این زمینه پایه‌های سازندگی خیلی ضعیفی هم داریم. متأسفانه در هیچ باشگاهی به جرأت می گویم برنامه‌ای برای پرورش استعداد نداریم. در چند سال آینده هم بدتر از این خواهد شد. اگر برنامه ریزی خوبی نشود دچار بحران گلزنی می‌شویم و امیدوارم روی این موضوع حساسیت به خرج شود.

عنایتی درباره مصدومان هوادار گفت: محمد قاضی را چند هفته‌ای است نداریم. داریوش شجاعیان نیز احساس درد از همسترینگ پای خود دارد. ضمن اینکه امروز هم آقای تهامی دچار مصدومیت شدند و مقابل پرسپولیس این سه بازیکن را نداریم. الته جوان ترها پر انرژی هستند و می‌توانند جای خالی ها را پر کنند.

او درباره پوشیدن پیراهن سفید این تیم در بازی فردا با پرسپولیس به جای پیراهن آبی رنگ همیشگی خود یادآور شد: خیلی روی این موضوع حساسیت نداشتیم. رنگ اول تیم ما بنفش است. فردا هم سفید می‌پوشیم و خیلی هم از آن راضی هستیم. ما با پیراهن بنفش، سفید یا ابی باز هم برد می‌خواهیم.

عنایتی درباره اینکه آیا مشکلی با یحیی گل محمدی دارد یا خیر خاطرنشان کرد: فوق العاده دوست صمیمی همدیگر هستیم. ۶ الی هفت سال در تیم ملی خاطرات خوبی داشتیم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم