پرسپولیس حالا با فانوس دنبال «رادوشوویچ» بگردد!
پرسپولیس حالا با فانوس دنبال «رادوشوویچ» بگردد!

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در حالی نتیجه بازی با صنعت نفت آبادان در هفته بیست و یکم لیگ برتر را واگذار کرد که این باخت ممکن است به قیمت از دست رفتن جام قهرمانی برای سرخپوشان تمام شود. اشتباه فاحش حامد لک دروازه بان پرسپولیس در دقیقه ۷ منجر به […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در حالی نتیجه بازی با صنعت نفت آبادان در هفته بیست و یکم لیگ برتر را واگذار کرد که این باخت ممکن است به قیمت از دست رفتن جام قهرمانی برای سرخپوشان تمام شود.
اشتباه فاحش حامد لک دروازه بان پرسپولیس در دقیقه ۷ منجر به گل نخست نفت و عقب افتاده سرخپوشان شد و در نهایت باخت این تیم را در پی داشت؛ آن‌هم در شبی که به دلیل برد استقلال برابر گل گهر، پرسپولیس محکوم به پیروزی و حفظ فاصله سه امتیازی با صدر جدول بود.
حامد لک که دومین سال حضورش در پرسپولیس را تجربه می‌کند، در این فصل عملکرد متزلزل و پر افت و خیزی داشته و فاصله زیادی با لکِ لیگ بیستم دارد. این موضوع علاوه بر مشکلات احتمالی شخصی، می‌تواند ناشی از تغییرات خط دفاعی و هافبک پرسپولیس هم باشد؛ نفراتی مثل محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نورالهی.
ریشه مشکل این روزهای پرسپولیس در خط دروازه را می‌توان در پیش بینی‌های نادرست و تصمیمات غلط مدیریتی باشگاه هم جستجو کرد. پرسپولیس در سال‌های اخیر همواره دروازه بان دوم و بی حاشیه‌ای به نام بوژیدار رادوشوویچ داشت که به اذعان بسیاری از کارشناسان، حتی در حد دروازه بان مطمئن و و شماره یک در لیگ برتر ایران بود.
رادوشوویچ آذرماه امسال و در پی بدقولی‌های مکرر باشگاه برای دریافت مطالباتش، در نهایت ایران را ترک کرد تا دست یحیی گل محمدی روی نیمکت و خط دروازه بسته شود. پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل برای جبران این خلاء، احمد گوهری را از صنعت نفت آبادان خرید ولی این دروازه بان در نخستین بازی خود که هفته گذشته برابر مس رفسنجان انجام شد، متزلزل و پراسترس بود تا گل محمدی مجبور شود دوباره لک را برابر صنعت نفت بازی بدهد.
حالا که کار پرسپولیس برای قهرمانی سخت‌تر شده و دیدار حساس با استقلال هم نزدیک است، هواداران و کادر فنی باید نگران عملکرد دروازه بان های این تیم هم باشند تا مبادا شرایط از این بدتر هم بشود.