پرسپولیس حساس‌ترین بازی را برد/ تراکتور همیشه قدرتمند است
پرسپولیس حساس‌ترین بازی را برد/ تراکتور همیشه قدرتمند است

بهنام ابوالقاسم پور در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برد ۲ بر یک پرسپولیس مقابل تراکتور تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: فکر می‌کنم پرسپولیس یکی از سخت‌ترین بازی‌هایش را برد. تراکتور همیشه تراکتور است. اگر این تیم در فصل جاری نتوانسته نتیجه بگیرد به خاطر کج سلیقگی مدیرانش بوده تا تغییرات متوالی در […]

بهنام ابوالقاسم پور در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برد ۲ بر یک پرسپولیس مقابل تراکتور تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: فکر می‌کنم پرسپولیس یکی از سخت‌ترین بازی‌هایش را برد. تراکتور همیشه تراکتور است. اگر این تیم در فصل جاری نتوانسته نتیجه بگیرد به خاطر کج سلیقگی مدیرانش بوده تا تغییرات متوالی در کادر فنی خود داشته باشد. حریف پرسپولیس همیشه قوی بوده است.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: کادر فنی پرسپولیس خیلی خوب توانسته تیمش را شناسایی و اشتباهات تاکتیکی را اصلاح کند. این تیم توانست به آرامش خیال برسد و حالا بدون کمترین استرس، برای تکرار قهرمانی قدم بردارد.
او درباره تاکتیک‌های گلزنی پرسپولیس افزود: استراتژی این تیم در بازی مالکانه کاملا مشخص است. پرسپولیس علاوه بر اینکه می‌خواهد از تمام فضای زمین استفاده کند تلاش می‌کند توپ‌های سوم را برای خود کند. پرسپولیس در بازی‌های اخیر خود روی سانتر از جناحین نیز انرژی گذاشت تا به گل برسد. این تیم اعتماد به نفس کافی برای هرگونه تغییر در ترکیب را دارد تا بتواند نتیجه بازی را به سود خود تغییر دهد.
ابوالقاسم پور ادامه داد: در دیدار با تراکتور تبریز هم شاهد بودیم که پرسپولیس به هدف خود رسید. تصمیمات مدیریتی یحیی گل محمدی در حفظ نتیجه کاملا واضح است. او در دیدار با سپاهان اصفهان نیز همین کار را کرد. من فکر می‌کنم تجربه تمام اعضای تیم تأثیر زیادی در پیروزی‌های متوالی انها داشته است.
کارشناس فوتبال ایران درباره استرس هواداران پرسپولیس و استقلال به خاطر احتمال حذف از لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: واقعا جای غصه دارد کاری که می‌توانستیم به راحتی مدیریت کنیم باعث ترس و لرزمان شده است. آبروی فوتبال باشگاهی ایران با این تصمیم می‌رود. نرفتن به آسیا بهای سنگینی است که امیدوارم این بها را ندهیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: استقلال و پرسپولیس در کورس قهرمانی قرار گرفته اند اما باز هم طرفداران این تیم‌ها باید با استرس منتظر تصمیم AFC باشند. نشاط این تیم‌ها به نشاط جامعه هم کمک می‌کند. تقویت فوتبال باشگاهی و ملی می‌تواند میلیاردها تومان سرمایه برای ایجاد شادی عمومی را پر کند. نباید کاری کنیم که هوادار هم نگران تصمیمات مدیریتی باشد.