پرسپولیس مستحق پیروزی بود/ به خاطر اشتباهات خودمان شکست خوردیم
پرسپولیس مستحق پیروزی بود/ به خاطر اشتباهات خودمان شکست خوردیم

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی در نشست خبری پس از شکست سه بر یک مس رفسنجان مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: برد را به پرسپولیس تبریک می‌گویم. حق آنها پیروزی بود چون بهتر از ما بازی کردند. سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان افزود: در بخش مربوط به بازی فشرده آنها بهتر از ما […]

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی در نشست خبری پس از شکست سه بر یک مس رفسنجان مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: برد را به پرسپولیس تبریک می‌گویم. حق آنها پیروزی بود چون بهتر از ما بازی کردند.
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان افزود: در بخش مربوط به بازی فشرده آنها بهتر از ما عمل کردند و سه گل خوردیم که دو اشتباه آن را خودمان انجام دادیم. در نیمه دوم قبل از اینکه گل سوم را بخوریم مسیر خودمان را می‌رفتیم اما دوباره با اشتباه خودمان نتوانستیم گل بزنیم. در مجموع باید بگویم روز خوب تیم مس نبود.
او درباره عملکرد مس رفسنجان تصریح کرد: تعلل در موقعیت‌هایمان هم داشتیم. فکر می‌کنم اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم گل دیگری را در دقایق پایانی به ثمر برسانیم. روز خوب مس نبود و به حساب چیزی نمی‌گذارم.
ربیعی از نگرانی خود بابت مصدومیت میثم تیموری گفت و ادامه داد: در دقایق پایانی روی خطایی که روی پای تیموری شد نگران شدم که خوشبختانه مشکل خاصی نداشت.
سرمربی مس رفسنجان درباره گل دوم پرسپولیس گفت: روی آن صحنه بازیکن ما آسیب دیده بود و همان توپ تبدیل به گل دوم آنها شد. شاید آنها می‌توانستند بازی جوانمردانه انجام دهند که گاهی هم آن رعایت نمی‌شود.