پرونده انتقال مهدی طارمی به تیم فوتبال میلان همچنان باز است
پرونده انتقال مهدی طارمی به تیم فوتبال میلان همچنان باز است

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو باوجود حضور در تمرینات پیش فصل این تیم و آماده شدن برای دیدار سوپرجام همچنان در بازار نقل و انتقالات اروپا مورد توجه است. باشگاه فنرباغچه یکی از تیم‌هایی بود که رسانه‌های ترکیه اعلام کرده بودند قصد دارد طارمی را در اختیار بگیرد اما […]

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو باوجود حضور در تمرینات پیش فصل این تیم و آماده شدن برای دیدار سوپرجام همچنان در بازار نقل و انتقالات اروپا مورد توجه است.
باشگاه فنرباغچه یکی از تیم‌هایی بود که رسانه‌های ترکیه اعلام کرده بودند قصد دارد طارمی را در اختیار بگیرد اما «خورخه ژسوس» سرمربی این تیم در نهایت اعلام کرد که مهاجم ایرانی پورتو را نمی‌خواهد و در خط حمله به اندازه کافی بازیکن دارد.
باوجود عقب نشینی باشگاه فنرباغچه از جذب طارمی اما نشریه cmjornal پرتغال مدعی شد باشگاه آث میلان ایتالیا همچنان خواهان این مهاجم است.
به نوشته این نشریه، انصراف فنرباغچه از خرید طارمی، میلان را برای جذب این بازیکن در جلو قرار داده است.

این در حالی است که چند روز پیش، انتشار مصاحبه‌ای از مهدی طارمی درباره تمایلش برای جدایی از پورتو حسابی خبرساز شد. طارمی گفته بود اگر جای مدیران پورتو بود، بازیکن ۳۰ ساله را برای رسیدن به سود مالی می‌فروخت.