پوشش ابر در آسمان استان بوشهر افزوده می‌شود/وقوع بارش های پراکنده
پوشش ابر در آسمان استان بوشهر افزوده می‌شود/وقوع بارش های پراکنده

بوشهر – کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: روز سه شنبه در برخی ساعات بر پوشش ابر در آسمان استان بوشهر افزوده می‌شود و وقوع بارش‌های پراکنده باران در برخی مناطق دور از انتظار نیست.

طلیعه محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی امروز و فردا غبار محلی، در طول روز گاهی وزش باد و در صبح در برخی نقاط مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در سطح استان و بر روی دریا خواهد بود.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر افزود: همچنین پیش بینی می‌شود در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در برخی ساعات با افزایش سرعت وزش باد، دریا تا حدودی مواج شود.
وی گفت: روز سه شنبه در برخی ساعات بر پوشش ابر در آسمان استان بوشهر افزوده می‌شود و وقوع بارش‌های پراکنده باران گاهی همراه با رعدوبرق در برخی مناطق دور از انتظار نیست.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر یادآور شد: برای ساعات آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، در طول روز گاهی وزش باد و در صبح در برخی نقاط مه صبحگاهی پیش بینی می‌شود.
وی گفت: جهت وزش باد متغیر، غالباً شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ و در طول روز گاهی تا ۴۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.
محمدی تصریح کرد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتی‌متر در سواحل جنوبی در ساعاتی از بعد از ظهر ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود