پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش شد
پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش شد

به گزارش خبرنگار مهر، چند روز پس از آنکه محمد پولادگر نتوانست از مجمع فدراسیون تکواندو برای ماندن در ریاست این فدراسیون رای اعتماد بگیرد، حمید سجادی حکم او را برای معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان صادر کرد. در حکم صادر شده از سوی سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان برای پولادگر آمده […]

به گزارش خبرنگار مهر، چند روز پس از آنکه محمد پولادگر نتوانست از مجمع فدراسیون تکواندو برای ماندن در ریاست این فدراسیون رای اعتماد بگیرد، حمید سجادی حکم او را برای معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان صادر کرد.

در حکم صادر شده از سوی سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان برای پولادگر آمده است:

«نظر به تعهد، تخصص و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان “معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای منصوب می شوید.
با توجه به منویات الهی رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و تاکیدات ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، از جنابعالی انتظار می رود باتوجه ویژه به قانوان اهداف و وظایف وزارت متبوع، در رعایت اصول عدالت محوری، انقلابی‌گری، مردم‌داری، پاکدستی و فسادستیزی و قانون‌مداری دولت سیزدهم در سازماندهی امور فدراسیون‌ها، هیات های ورزشی و باشگاه های ورزشی موجبات ارتقاع سطح کمی و کیفی فعالیت های ورزشکاران، مربیان و خصوصا قهرمانان را در عرصه های ملی، آسیایی و جهانی را فراهم نمایید.

توفیق جنابعالی در انجام وظایف محوله را از درگاه ایزد منان خواستارم.»

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از این مهدی علی نژاد به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش فعالیت می کرد که از چند هفته پیش از مسئولیت خود استعفا کرد.