پیشنهاد سپاهان برای تمدید قرارداد «مورایس» و واکنش مربی پرتغالی
پیشنهاد سپاهان برای تمدید قرارداد «مورایس» و واکنش مربی پرتغالی

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال سپاهان با هدایت ژوزه مورایس پرتغالی در بیست و دومین دوره مسابقات لیگ برتر شرکت کرد اما با این مربی که سابقه کار با «ژوزه مورینیو» را هم دارد نتوانست به عنوان قهرمانی دست یابد. سپاهان در پایان فصل و در رقابت با پرسپولیس، به عنوان نایب قهرمانی بسنده […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال سپاهان با هدایت ژوزه مورایس پرتغالی در بیست و دومین دوره مسابقات لیگ برتر شرکت کرد اما با این مربی که سابقه کار با «ژوزه مورینیو» را هم دارد نتوانست به عنوان قهرمانی دست یابد.
سپاهان در پایان فصل و در رقابت با پرسپولیس، به عنوان نایب قهرمانی بسنده کرد. پرسپولیس با سرمربیگری یحیی گل محمدی تا هفته آخر رقابت نزدیکی با سپاهان داشت و در نهایت با پیروزی برابر نساجی در ایستگاه پایانی لیگ، با ۶۶ امتیاز قهرمان شد و سپاهان با ۶۵ امتیاز به نایب قهرمان بسنده کرد.
عملکرد مورایس در سپاهان البته رضایت مدیران این باشگاه را به دنبال داشته است؛ تا جایی که برای تمدید قرارداد این مربی پرتغالی دست به کار شده‌اند و پیشنهادی را به او داده‌اند.
این خبری است که مورایس آن را تایید می‌کند. مربی پرتغالی در این خصوص به روزنامه «رکورد» گفت: رضایت گسترده‌ای بین هواداران و همچنین در باشگاه از عملکرد تیم وجود دارد که باعث شد پیشنهاد تمدید قرارداد را به من بدهند.
مورایس البته نگفته که تصمیمش در رابطه با این پیشنهاد چه خواهد بود اما در ادامه به تمجید از شرایط سپاهان در لیگ ایران پرداخته است.