چهار هزار و ۱۰۹ گناوه‌ای در نهضت ملی جهش تولید مسکن ثبت نام کردند
چهار هزار و ۱۰۹ گناوه‌ای در نهضت ملی جهش تولید مسکن ثبت نام کردند

گناوه – ایرنا – رئیس اداره راه و شهرسازی گناوه گفت: چهار هزار و ۱۰۹ نفر از این شهرستان برای خانه دار شدن در سامانه نهضت ملی جهش تولید مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که اسامی واجدین شرایط پس از اتمام مهلت قانونی نام نویسی اعلام خواهد شد.

امیر مظفرنژاد روز یکشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: با توجه به کمبود زمین که در شهر گناوه وجود داشت، پس از بررسی‌های لازم چندین نقطه در این شهر شناسایی و برای اجرای نهضت ملی جهش تولید مسکن به بنیاد مسکن شهرستان تحویل شده است.
وی گفت: زمان نام‌نویسی در این طرح تا پایان اسفندماه تمدید شده است و همه متقاضیان واجد شرایط می‌توانند در فرصت باقیمانده ثبت نام کنند.

رئیس اداره راه و شهرسازی گناوه بیان کرد: متقاضیان واجد شرایط در شهر گناوه پس از  ثبت نام در سامانه به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان برای تکمیل پرونده و رفع نقص مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه شهروندان نباید نگران فرم “ج” خود باشند، گفت: در صورتی‌که متقاضیان از تسهیلات یارانه‌ای و زمین دولتی تاکنون استفاده نکرده باشند فرم ج آنها در سامانه اصلاح و تائید خواهد شد، اما اگر از تسهیلات یارانه‌ای و زمین دولتی استفاده کرده باشند فرم ج آنها قرمز و قابل تغییر نخواهد بود.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.