کار تازه شروع شده است/ چیزی جز قهرمانی نمی خواهیم
کار تازه شروع شده است/ چیزی جز قهرمانی نمی خواهیم

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک در حالی با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید که هر دو گل این تیم در نیمه دوم توسط حامد پاکدل و رضا اسدی به ثمر رسید. حامد پاکدل مهاجم سرخپوشان پایتخت که در دقیقه ۶۹ به جای سعید آقایی وارد زمین مسابقه […]

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک در حالی با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید که هر دو گل این تیم در نیمه دوم توسط حامد پاکدل و رضا اسدی به ثمر رسید.
حامد پاکدل مهاجم سرخپوشان پایتخت که در دقیقه ۶۹ به جای سعید آقایی وارد زمین مسابقه شد تنها هفت دقیقه لازم داشت تا بتواند گل نخست تیمش را به ثمر برساند.
مهاجم پرسپولیس که از گلزنی مقابل تیم سابق خود خوشحال بود پس از صحبت در میکسدزون ورزشگاه آزادی به خبرنگار مهر، گفت: در شروع کار هستیم و باید بازی به بازی پیش برویم. پرسپولیس تیم بزرگی است که تمام تیم‌ها مقابل آن انگیزه بیشتری دارند. فکری جز قهرمانی نداریم و برای رسیدن به قهرمانی هم راهی جز بردن پیش روی ما نیست.
پاکدل که از ادامه روند گلزنی خود خوشحال بود درباره شادی پس از گل خود افزود: با قلبم به پرسپولیس آمدم و با همین عشق هر روز تمرین می‌کنم تا بتوانم هر وقت فرصت بازی کردن پیدا کردم درخشان ظاهر شوم و بتوانم خودم را در قالب تفکرات تیمی ثابت کنم. لوگوی باشگاه را می بوسم تا به هواداران نشان دهم در روزهایی هم که نیستند از آنها انرژی می‌گیریم و برای خوشحالی آنها هر کاری می‌کنیم.

رضا اسدی هافبک پرسپولیس نیز تعویض طلایی دیگر یحیی گل محمدی بود که ۹ دقیقه پس از ورودش گل دوم تیمش را بزند. هافبک سرخپوشان در حالی سرخ‌ها را به گل دوم رساند که انتقادات از خرید او ادامه داشت اما اسدی تصمیم به ماندن در پرسپولیس گرفت تا خود را ثابت کند.
وی که عنوان کرده بود بازی با دست شکسته کار سختی است درباره گلزنی اش مقابل آلومینیوم گفت: خیلی خوشحالم که توانستم گل بزنم. می‌خواهیم موفقیت‌های خود را ادامه دهیم و دیگر دلیلی ندارد به حاشیه‌ها کاری داشته باشیم.
هافبک پرسپولیس ادامه داد: هواداران همچنان کنارمان باشند تا بتوانیم موفقیت‌های خود را ادامه دهیم. به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم تا بتوانیم باز هم دل هواداران را خوشحال کنیم.