کنایه مربی هوادار به بازیکنان گرانقیمت پرسپولیس/ دنبال بردن هستیم
کنایه مربی هوادار به بازیکنان گرانقیمت پرسپولیس/ دنبال بردن هستیم

ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دیدار روز دوشنبه این تیم برابر پرسپولیس تهران گفت: پرسپولیس در بازی گذشته عملکرد خوبی داشت، آنها شرایط خوبی دارند، بازیکنان خارجی خوبی هم به خدمت گرفته و اعتقاد دارم این تیم به دنبال قهرمانی است. وی ادامه داد: تیم ما هم شرایط خوبی دارد، بازی […]

ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دیدار روز دوشنبه این تیم برابر پرسپولیس تهران گفت: پرسپولیس در بازی گذشته عملکرد خوبی داشت، آنها شرایط خوبی دارند، بازیکنان خارجی خوبی هم به خدمت گرفته و اعتقاد دارم این تیم به دنبال قهرمانی است.
وی ادامه داد: تیم ما هم شرایط خوبی دارد، بازی سختی با تراکتور انجام دادیم که توانستیم مقابل ۵۰ هزار تماشاگر به یک امتیاز دست پیدا کنیم و حالا به دنبال بازی خوب برابر پرسپولیس هستیم.
مربی هوادار ادامه داد: پرسپولیس امسال یک تیم پرمهره است، بازیکنان خارجی خوبی را جذب کرده که اعتقاد دارم مبلغ یکی از آنها معادل بودجه باشگاه هوادار برای جذب بازیکن بوده است. نمی‌توانیم دو تیم را با هم مقایسه کنیم اما به دنبال این هستیم سه امتیاز این دیدار را از آن خود کنیم تا بتوانیم موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشیم.
وی تاکید کرد: بازیکنان پرسپولیس همچون پورعلی گنجی و لوکادیا از نقاط قوت این تیم هستند و ما به دنبال این هستیم از نقاط ضعف پرسپولیس استفاده کرده و به آنچه می‌خواهیم دست یابیم.
عالمی در پاسخ به این پرسش که بازیکنان شما جوان هستند، برای این دیدار دچار استرس نخواهند شد، گفت: سرمربی تیم از لحاظ روحی و روانی روی این مسائل کار کرده است، ما در دیدار برابر تراکتور یک جوان ۱۸ ساله را به زمین فرستادیم، شرایط خوبی داریم و بازیکنان ما اگرچه جوان هستند اما پرانرژی، دونده و جنگنده خواهند بود.
وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا برای این دیدار تمامی بازیکنان خود را در اختیار دارید یا خیر، گفت: تنها یک بازیکن مصدوم داشتیم که فکر می‌کنم با تلاش کادر پزشکی بتواند در بازی برابر پرسپولیس ما را همراهی کند.