گادوین منشا در مس رفسنجان ماندنی شد/گزینه گل محمدی پرید
گادوین منشا در مس رفسنجان ماندنی شد/گزینه گل محمدی پرید

به گزارش خبرنگار مهر، مصدومیت عیسی آل کثیر در فصل گذشته و عملکرد نا مطلوب شیرزود تمیروف در امر گلزنی باعث شد اسم آنها در لیست مازاد پرسپولیس قرار بگیرد تا مهدی عبدی و حامد پاکدل تبدیل به تنها گزینه‌های خط حمله این تیم برای فصل پیش رو شوند. همین امر باعث شد یحیی گل […]

به گزارش خبرنگار مهر، مصدومیت عیسی آل کثیر در فصل گذشته و عملکرد نا مطلوب شیرزود تمیروف در امر گلزنی باعث شد اسم آنها در لیست مازاد پرسپولیس قرار بگیرد تا مهدی عبدی و حامد پاکدل تبدیل به تنها گزینه‌های خط حمله این تیم برای فصل پیش رو شوند.
همین امر باعث شد یحیی گل محمدی خواهان جذب دو گزینه خارجی برای حضور در خط حمله تیمش شود. او در ادامه نشست‌های نقل و انتقالاتی خود با رضا درویش از مدیر عامل باشگاه خواست تا شرایط را برای بازگشت گادوین منشا به پرسپولیس فراهم کند.
منشا با وجود توافق اولیه با پرسپولیس پیشنهاد بالاتری از مس رفسنجان دریافت کرد که این موضوع  باعث شد مهاجم نیجریه‌ای پیشین پرسپولیس برای بازگشت به جمع سرخپوشان خواستار افزایش مبلغ قرارداد شود اما باز هم مدیران باشگاه با آن مخالفت کردند.
این موضوع باعث شد تا مهاجم نیجریه ای مس رفسنجان تصمیم به تمدید قرارداد خود کند تا فصل آینده نیز پیراهن مس رفسنجان را بر تن داشته باشد.