گل نخوردن ۱۰ نفره اتفاق مثبتی است/نساجی دنبال شگفتی برابر استقلال
گل نخوردن ۱۰ نفره اتفاق مثبتی است/نساجی دنبال شگفتی برابر استقلال

هاشم حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال برابر پیکان تهران اظهار داشت: دو تیم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و چون موقعیت مسلم را به راحتی از دست دادند، اگر دقت بیشتری داشتند مطمئناً بازی پرگلی را از دو تیم شاهد بودیم. وی ادامه داد: […]

هاشم حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال برابر پیکان تهران اظهار داشت: دو تیم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و چون موقعیت مسلم را به راحتی از دست دادند، اگر دقت بیشتری داشتند مطمئناً بازی پرگلی را از دو تیم شاهد بودیم.
وی ادامه داد: پیکان یک تیم جوان و باانگیزه بود و آنها به دنبال این بودند تا استقلال را شکست دهند. دوندگی، جسارت و انرژی بالای این تیم، کار را برای استقلال مشکل کرده بود و در چند موقعیت هم اگر تجربه بالایی داشتند، می‌توانستند دروازه استقلال را باز کنند.
حیدری افزود: استقلال بعد از آنکه یکی از مدافعان خوبش را از دست داد، شرایط سختی پیدا کرد، پیکانی‌ها انگیزه بیشتری پیدا کردند و مجیدی با تغییراتی که در ترکیب تیم انجام داد، به دنبال این بود که بازنده دیدار نباشد البته تساوی پرسپولیس برابر هوادار تا حدودی خیال استقلال را راحت کرده بود که اگر به تساوی دست پیدا کند، فاصله ۶ امتیازی همچنان باقی خواهد ماند.
مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد تیم جوان پیکان گفت: پیکان یک تیم جوان و خوب است. آنها در طول فصل فراز و نشیب‌های زیادی داشتند؛ یک روز، صد و روز دیگر پنجاه هستند اما مقابل استقلال نمایش قابل قبولی داشتند ولی کمبود تجربه در این تیم، امتیازات زیادی را از پیکانی‌ها گرفته است. در مجموع مجتبی حسینی تیم خوبی را ساخته که مقابل تیم‌های بزرگ نتایج قابل قبولی کسب کرده‌اند.
وی با اشاره به عملکرد خط دفاع استقلال اظهار داشت: با اخراج سیلوا شرایط برای مدافعان استقلال سخت شد؛ تیمی که داعیه قهرمانی دارد، باید از هر لحاظ خوب باشد. خط دفاع استقلال در طول این فصل عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته، آنها فشار زیادی را مقابل پیکان تحمل کردند و دو موقعیت جدی را از پیکانی‌ها گرفتند؛ در مجموع نشان دادند بی‌دلیل نیست که هفته‌ها دروازه آنها باز نشده است.
حیدری درباره دیدار روز دوشنبه هفته آینده استقلال برابر نساجی قائمشهر از مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌حذفی گفت: نساجی یکی از تیم‌هایی است که فوتبال خوبی را از خود به نمایش می‌گذارد، آنها فوتبال زمینی بازی می‌کنند و قابلیت‌های زیادی دارند ضمن اینکه این دیدار باید یک برنده داشته باشد. اگر استقلال به دو جام چشم دارد، باید با یک بازی خوب حریف سخت‌کوش خود را از گردونه رقابت‌ها خارج کند. با توجه به اینکه به پایان لیگ نزدیک می‌شویم، هر دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر دارند و با یک آنالیز صحیح می‌توانند به نقاط قوت و ضعف یکدیگر دست پیدا کرده و از همان‌جا ضربه نهایی را وارد کنند بنابراین باید شاهد یک بازی زیبا از دو تیمی باشیم که هدفشان پیروزی است و نمی‌خواهند به راحتی از جام‌حذفی کنار گذاشته شوند.