۱۸۰۰ نفر از استان بوشهر در کنکور دکتری شرکت می‌کنند
۱۸۰۰ نفر از استان بوشهر در کنکور دکتری شرکت می‌کنند

بوشهر- نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در استان بوشهر گفت: بیش از هزار و ۸۰۰ نفر از استان بوشهر در کنکور دکتری شرکت می‌کنند.

محمود افشاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد همزمان با سراسر کشور در حوزه‌های امتحانی بوشهر و برازجان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به شرکت ۹ هزار و ۳۹۶ داوطلب از استان بوشهر در آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری خاطرنشان کرد: آزمون دکتری روز پنجشنبه هفته جاری و کنکور کارشناسی ارشد روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در استان بوشهر با اشاره به شرکت هزار و ۸۴۱ نفر در کنکور دکتری بیان کرد: هزار و ۵۸۵ نفر در دانشگاه خلیج فارس و ۲۵۶ نفر در دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور برازجان در این آزمون شرکت خواهند داشت.
وی تعداد داوطلبان مرد شرکت‌کننده در کنکور دکتری امسال از استان بوشهر را ۹۵۲ نفر عنوان کرد و افزود: ۶۳۳ نفر از شرکت‌کنندگان استان بوشهر نیز خانم هستند.
افشاری از شرکت هفت هزار و ۵۵۵ نفر در کنکور کارشناسی ارشد خبر داد و بیان کرد: پنج هزار و ۴۰ نفر از داوطلبان کارشناسی ارشد استان بوشهر در بوشهر و مابقی در برازجان کنکور می‌دهند.