۲چهره ماندگار، یک شهروند افتخاری و شهید شاخص بوشهر معرفی می‌شوند
۲چهره ماندگار، یک شهروند افتخاری و شهید شاخص بوشهر معرفی می‌شوند

بوشهر- شهردار بندر بوشهر گفت: به مناسبت چهاردهمین هفته نکوداشت روز بوشهر، دو چهره ماندگار، یک شهروند افتخاری و شهید شاخص بوشهر معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین حیدری بعدازظهر دوشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: چهاردهمین هفته نکوداشت روز بوشهر با برنامه‌های مختلف در زمینه فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی برگزار می‌شود.

وی معرفی ۲ چهره ماندگار، یک شهروند افتخاری و شهید شاخص بوشهر را از جمله برنامه‌های هفته بوشهر دانست و افزود: هفته نکوداشت بوشهر از هفته آینده برگزار می‌شود.

شهردار بندر بوشهر با اشاره به آزادسازی اراضی تصرفی ساحلی در حریم ۶۰ متری دریا گفت: از ۱۵ کیلومتر ساحل شهر بوشهر تاکنون افزون بر ۱۰ هکتار از اراضی ساحلی بوشهر از تأسیسات و سازه‌های غیرضروری رفع تصرف شد.

حیدری با قدردانی از نیروی دریایی سپاه، دانشگاه خلیج‌فارس، شرکت توزیع نیروی برق و دیگر نهادها و دستگاه‌ها در همکاری رفع تصرف حریم ۶۰ متری دریا خاطرنشان کرد: از ۱۵ کیلومتر ساحل شهر بوشهر تاکنون افزون بر ۱۰ هکتار از اراضی ساحلی بوشهر از تأسیسات و سازه‌های غیرضروری رفع تصرف شد.

شهردار بندر بوشهر از احیا سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری بوشهر خبر داد و بیان کرد: با راه‌اندازی این سازمان در شهرداری، طرح‌های مختلف تسریع یافته و هزینه‌های اجرایی به‌شدت کاهش یافته است.