۲ بازیکن جدید به تیم فوتبال یزدلوله پیوستند
۲ بازیکن جدید به تیم فوتبال یزدلوله پیوستند

یزد – ایرنا- سرپرست فوتبال یزدلوله از پیوستن ۲ بازیکن جدید به این تیم خبرداد و این افراد را احمد جانعلی‌وند از بازیکنان تیم حفاری اهواز و علی‌اکبر انصاری از امید گناوه ذکر کرد.

کاظم مزیدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بازیکنان با عقد قرارداد رسمی به تیم یزدلوله پیوستند و بر حسب ضرورت، کادرفنی با نظر هیات مدیره باشگاه نسبت به جذب بازیکن مورد نیاز اقدام می‌کند.

وی ادامه داد: هدف جذب بازیکن جدید برای تقویت تیم و حضور قوی در لیگ دسته سه قهرمانی باشگاه‌های کشور است که با همراهی مسئولان و همراهی هواداران این موضوع پیگیری می‌شود.

قبلا سعید احمدزاده، اسماعیل مژه و سهیل هزارجریبی از تیم صنعت ابریشم اصفهان و سیامک تابناک از سردار بوکان و علی‌اصفر سلمانی از خلیج فارس ماهشهر با عقد قرارداد رسمی به تیم یزدلوله پیوسته بودند.

یزدلوله در گروه سه با تیم‌های سپاهان نوین اصفهان، استقلال شوش، ون‌پارس نقش‌جهان، صنعت ابریشم اصفهان،  خلیج‌فارس بندرماهشهر، فرهنگ رامهرمز، سپاهان نوین ایذه، خلیج ‌فارس میناب و ایمان سبز شیراز هم گروه است. 

در گروه اول رقابت‌ها، تیم‌های «پاراگ» تهران، مقاومت تهران، پیشگامان فنون پارس، جوان نوین ساری، شهرداری نوشهر، دماوند آمل، ستارگان مردان‌پاشا البرز، ۰۴ بیرجند، شهدای رزکان کرج، مهاجر نوین مشهد و امید وحدت خراسان حضور دارد.

تیم‌های گروه دوم لیگ دسته سه کشو شامل شهید «اورکی» اسلامشهر، نفت ایرانیان، بنیامین ورزش تهران، فرهنگ ایثار آستارا، شهرداری فومن، «کانیاو» اشنویه، کیان اراک، بعثت کرمانشاه، «ارتام» تبریز و پاس گیلان است .

مسابقه در هر گروه به صورت دوه‌ای و رفت و برگشت و با رعایت نکات بهداشتی برگزار می‌شود و در پایان تیم‌های اول و دوم جواز حضور در مرحله پایانی برای رقابت و حضور در لیگ دسته دوم کشور را کسب می‌کنند.

هم‌اکنون تیم‌های یزدلوله و شهید قندی یزد به ترتیب در لیگ دسته سوم و دسته دوم کشور به نمایندگی از این استان حضور دارد.

۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی یزد در لیگ‌های کشوری حضور دارد و این استان با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیأت ورزشی استانی، ۴۴۰۰ هیات شهرستانی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی دارد.