۵۰۴ پرونده تخلف صنفی با گزارش مردم در استان بوشهر تشکیل شد
۵۰۴ پرونده تخلف صنفی با گزارش مردم در استان بوشهر تشکیل شد

بوشهر- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت استان بوشهر گفت: از ابتدای امسال، ۵۰۴ مورد تخلف با گزارش مردمی و بعد از بازرسی‌های نامحسوس منجر به تشکیل پرونده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، نصرالله کشاورز ظهر یکشنبه در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون، هزار و ۷۶۴ مورد شکایت مردمی رسیدگی و بازرسی‌های نامحسوس انجام شده است.
وی تصریح کرد: در ۱۰ ماه گذشته بر اساس بازرسی‌های صورت گرفته از واحدهای صنفی و بنگاه‌های اقتصادی، ۲ هزار و ۷۷۸ مورد تخلف محرز و پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۱۹ هزار و ۱۲۷ بازرسی از واحدهای صنفی استان بوشهر در سال جاری و در قالب چهار نوع عملیات بازرسی و نظارت، انجام شده است.
کشاورز افزود: در قالب عملیات بازرسی و نظارت میدانی، تیم‌های ۲ نفره بدون وصول شکایت به واحدهای صنفی سر می‌زنند که از ابتدای امسال، تاکنون در این بازرسی‌ها ۸۸۳ مورد تخلف صنفی کشف و تشکیل پرونده شده است.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اضافه کرد: امسال تاکنون ۲ هزار و ۳۹ بازرسی در قالب گشت مشترک انجام و ۵۹۶ پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از ثبت نزدیک به سه هزار تخلف صنفی در بازرسی‌های چهارگانه صمت استان بوشهر خبر داد و افزود: ۱۰ میلیارد و ۱۱۸ میلیون تومان ارزش ریالی مجموع پرونده‌های تخلف صنفی استان بوشهر در سال جاری است.