۵ رشته زیر مجموعه فدراسیون جدید ورزش‌های دریایی و ساحلی مشخص شدند
۵ رشته زیر مجموعه فدراسیون جدید ورزش‌های دریایی و ساحلی مشخص شدند

به گزارش خبرنگار مهر، اواخر آبان بود که وزارت ورزش و جوانان دومین فدراسیون تازه تاسیس خود را راه اندازی کرد و بعد از انجمن آمادگی جسمانی که به فدراسیون تبدیل شد، «فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی» نیز راه اندازی شد. بعد از راه اندازی این فدراسیون که مقر آن در جزیره کیش خواهد […]

به گزارش خبرنگار مهر، اواخر آبان بود که وزارت ورزش و جوانان دومین فدراسیون تازه تاسیس خود را راه اندازی کرد و بعد از انجمن آمادگی جسمانی که به فدراسیون تبدیل شد، «فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی» نیز راه اندازی شد.
بعد از راه اندازی این فدراسیون که مقر آن در جزیره کیش خواهد بود این پرسش مطرح شد که کدام رشته های ورزشی به زیر مجموعه این فدراسیون اضافه خواهند شد. در پاسخ به این سوال محمد پولادگر معاون وزیر ورزش با ارسال نامه ای به رضا شجیع رئیس فدراسیون اسامی رشته ها را اعلام کرد.
براساس نامه معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش به سرپرست فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی، رشته های زیر از فدراسیون های خود جدا و به زیر مجموعه این فدراسیون جدید اضافه شدند:
۱ – انجمن اسکی روی آب( انتزاع از فدراسیون انجمن های ورزشی)۲ – انجمن جت اسکی و جت بت(انتزاع از فدراسیون انجمن های ورزشی)۳ – انجمن موج سواری(انتزاع از فدراسیون انجمن های ورزشی)۴ – رشته های قایق های تند رو۵ – انجمن ماهیگیری ورزشی(انتزاع از فدراسیون ورزشهای همگانی)