۹۱ مرکز عرضه کننده فرآورده‌های خام دامی در گناوه نظارت ویژه می‌شوند
۹۱ مرکز عرضه کننده فرآورده‌های خام دامی در گناوه نظارت ویژه می‌شوند

گناوه – ایرنا – رئیس اداره دامپزشکی گناوه گفت: ۹۱ مرکز عرضه فرآورده های خام دامی و اغذیه فروشی این شهرستان تحت پوشش طرح تشدید کنترل و نظارت ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان قرار گرفتند.

 مجتبی رضایی نیا روز سه شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در اجرای این طرح که با هدف تشدید نظارت‌ بهداشتی و  ارتقای سطح بهداشت و تامین امنیت غذایی مردم آغاز شده است، ۲ اکیپ  این اداره بر مراکز عرضه و فروش فرآورده‌های خام پروتئینی شامل واحدهای  قصابی، مرغ و تخم‌مرغ فروشی، رستوران‌ها و ماهی فروشی‌ها به صورت مستمر نظارت می کنند.

وی اظهارداشت: در اجرای این طرح، عرضه هرگونه فرآورده خام دامی توسط خودروهای سیار ممنوع است و به شهروندان توصیه می‌شود از خرید آنها توسط افراد دوره‌گرد بجد پرهیز کنند.

رئیس اداره دامپزشکی گناوه گفت: اکیپ نظارتی این اداره درصورت مشاهده تخلف خودروهای سیار و افراد دوره گرد عرضه کننده فرآورده‌های خام پروتئینی طبق مقررات قانونی برخورد می‌کند.

وی یادآورشد: طرح ویژه تشدید کنترل و نظارت‌ بر مراکز عرضه و فروش فرآورده‌های خام پروتئینی که از ۱۴ اسفندماه در سطح این شهرستان آغاز شده است تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.