سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به ناکامی تیمش در دیدارهای اخیر گفت: چون مدتها بود نتوانستیم به پیروزی برسیم در طول بازی استرس داشتیم و همین امر کار را سخت کرده بود.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل هوادار از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی گفت: سه امتیاز مهمی برای ما بود جون چند بازی قبلی نتیجه نگرفتیم استرس بردن در بازی ما بخصوص در نیمه دوم دیده می شد. نیمه اول سراسر هجومی بودیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: بازی منظمی داشتیم که مشخص بود با انگیزه و توانایی زیاد در نیمه اول توانستیم بازی هجومی انجام دهیم اما در نیمه دوم تحت تاثیر گرفتن سه امتیاز بازی قرار گرفتیم. تعداد توپ هایی که از دست دادیم زیاد بود. حریف هم تیم شایسته ای بود و توانست حملات متعددی داشته باشد. فکر می کنم ایرادی که می شد در نیمه دوم بگیریم این است که نتوانستیم گردش توپ را در زمین مسابقه داشته باشیم. در همین بازی نیمه دوم هم می توانستیم گل بزنیم ولی کار را برای خودمان سخت تر کردیم.
او ادامه داد: از بازیکنانم به خاطر اینکه خیلی تحت فشار بودند اما امروز بازی خوبی انجام دادند تشکر می کنم. اینجا هم از هواداران زن و مردی که به استادیوم آمدند تشکر ویژه می کنم. حضور پرشور آنها خیلی باعث ایجاد انگیزه شد. به طرفداران تیم تبریک می گویم.
گل محمدی درباره عملکرد بیرانوند و رفیعی که به خاطر تاخیر در شروع مسابقه کارت زرد گرفتند یادآور شد: داور روی این مساله سختگیرانه کارت داد. در مجموع قضاوت خوبی داشت. صحبت های عجیبی که متأسفانه خیلی هدفمند و هماهنگ شده صورت گرفت. اصلا دلیل نداشت روی داور اینقدر بخواهند فشار بیاورند. او پارسال فقط یک بار برای ما قضاوت کرد.
سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره دربی پایتخت گفت: چند روز فرصت داریم به دربی فکر کنیم. نیاز به همبستگی و صمیمیت بیشتر در تیم داریم. از لحاظ فنی تیم خوبی داریم. این باور را دارم که بازیکنانم می توانند در روزهای سخت خودشان را نشان دهند. بازی حساسی برای هواداران است. عالیشاه هم امروز می توانست حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بازی کند اما ریسک نکردیم.
گل محمدی درباره عملکرد نبیل باهویی خاطرنشان کرد: این بازیکن یک توپ را به تیر دروازه زد و یک موقعیت خوب هم داشت اما به گل تبدیل نشد. در مجموع از عملکرد او راضی هستم.
او درباره نبودن سخت افزارهایی برای داوران همچون VAR  گفت: آنها مثل مربیان نیاز به ابزار دارند. هر فصل فقط وعده می دهند. الان دو سال است این اتفاق می افتد اما خبری از VAR نیست. الان لیگ های تاجیکستان و ترکمنستان هم مجهز به این سیستم شده اند. داوران ما با کمترین امکانات انصافا عملکردشان در طول فصل تا اینجا خوب بوده است.

کد خبر ۵۹۶۲۰۴۳