بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: گروه‌های جهادی استان حمایت، تجلیل، تقدیر، تعظیم و مورد توجه ویژه قرار گرفته شوند.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با اشاره به اهمیت حضور مردم در صحنه‌های مختلف اظهار کرد: مردم در صحنه‌های مختلف از جمله پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس حماسه باشکوه خلق کردند.
وی با بیان اینکه مردم تمام توطئه‌های دشمنان و اهداف آنها را خنثی ناکام کرده‌اند افزود: دشمنان تمام ابزار رسانه‌ای و هجمه فرهنگی خود را برای ایجاد ناامیدی مردم و حضور کم رنگ در انتخابات بکارگیری کرده‌اند.
امام جمعه بوشهر ادامه داد: باید نخبگان و کسانی که دارای قدرت هدایت جامعه هستند جهت‌دهی دقیق به مردم ارائه و بصیرت عمومی، و توان بالای معرفتی ایجاد کنند که دشمن در تهاجم ادراکی به اهداف خود دست پیدا نکند.
وی با بیان اینکه رسانه‌های بیگانه و طراحان جهان استکبار دنبال ایجاد یاس و ناامیدی مردم از آینده نظام هستند خاطرنشان کرد: بدترین خطر ناامیدی در جامعه است چراکه در این وضعیت جامعه در برابر دشمنان تسلیم می‌شود و اکنون رسانه‌های بیگانه و دشمنان برای تحقق این هستند.
صفایی بوشهری انتخابات را نشان دهنده مردم سالاری دینی در نظام اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: حضور با شکوه و با بصیرت مردم در انتخابات مایه اقتدار و عزت نظام اسلامی محسوب می‌شود.
وی با بیان اینکه دشمن همیشه در مقاطع سرنوشت‌ساز دنبال این است که مردم را از تصمیم در سرنوشت خود حذف کند افزود: مردم ایران اسلامی با هوشیاری با تابعیت از ولی فقیه، امام راحل و مقام معظم رهبری همیشه در صحنه بودند و هستند و ان‌شاءالله در انتخابات ۱۱ اسفند نیز یک حضور حماسی خواهند داشت.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با قدردانی از توجه سازمان ثبت اسناد و املاک و دستگاه قضائی استان بوشهر در حل مشکلات صدور اسناد املاک مردم در شهرها و روستاها گفت: بسیاری از مناطق استان بوشهر سال‌ها در تهیه سند املاک خود دچار بحران و مشکلات بودند و سازمان ثبت اسناد و املاک و دستگاه قضائی استان بوشهر کار بزرگ انجام دادند.
وی با بیان اینکه اکنون برخی مناطق استان بوشهر از جمله جزیره خارگ و مناطق دیگر این استان دچار مشکلات در صدور اسناد املاک هستند خواستار توجه ویژه به این مناطق در حل مشکل صدور اسناد مالکیتی شد.
صفایی بوشهری، گروه‌های جهادی در کشور و استان بوشهر را جوانان پاک، انقلابی، پای کار، مؤمن، دلسوز، حاضر در صحنه خدمت به محرومان دانست و بیان کرد: گروه‌های جهادی یک نعمت از ناحیه خداوند به جامعه اسلامی است.
وی با قدردانی از تلاش گروه‌های جهادی در خدمات‌رسانی به محرومین و نیازمندان در نقاط مختلف استان بوشهر تصریح کرد: گروه‌های جهادی در فضای ملی و استان بوشهر خدمات بسیار شایسته‌ای می‌کنند.
امام جمعه بوشهر با محکوم کردن حمله آمریکا و انگلیس به یمن گفت: آمریکا و انگلیس با حمایت هلند، کانادا، بحرین، استرالیا و ایادی دیگر جهان استکبار به یمن حمله هوایی و دریایی و کار بسیار خطرناکی کردند و منطقه را در یک التهاب جدی جنگی قرار دادند.
وی حمله به یمن را یکی از بزرگترین اشتباهات تاریخی آمریکا نام برد و اضافه کرد: امروز همان روزی است که تفنگداران آمریکایی توسط پاسداران و رزمنده منطقه دوم دریایی استان بوشهر گرفتار شدند، آمریکا بد روزی به یمن حمله کرد، کار آمریکا و انگلیس در حمله به یمن بی پاسخ نخواهد بود و مجاهدان یمنی چنان درسی به آنان بدهند که در تاریخ ماندگار شود.
صفایی بوشهری گفت: طراحی رژیم اشغالگر قدس ایجاد فراموشی تهاجم به مردم غزه است، دنبال این است که این جنایت‌ها، فراموش، راهپیمایی‌ها، محکومیت‌ها کم رنگ و تعطیل شود و به جنایت خودش ادامه دهد.

کد خبر ۵۹۹۲۳۶۷