بوشهر- امام جمعه بوشهر گفت: حضور پرشور مردم در محفل قرآنی پیام بزرگ به جهانیان صادر کرد که ما با قرآن هستیم و زندگی قرآنی داریم و جانمان درراه قرآن و دین می‌گذاریم.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری دوشنبه شب در بزرگترین گردهمایی قرآن دوستان در دهکده قرآنی چارک شهرستان دشتی اظهار داشت: از مردم استان بوشهر و روستای چارک که در روز شهادت امیرالمؤمنین علی علیه السلام حماسه قرآنی به پا کردند تقدیر می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: این حضور پرشور نشان می‌دهد مردم استان بوشهر و روستای چارک ریشه در قرآن دارند و این کار بزرگی است که علما انجام انجام دادند و تلاش گران عرصه قرآنی آن را گسترش دادند.
صفایی بوشهری ادامه داد: تنها راه نجات انسان رجوع به قرآن و عترت است و استان بوشهر بر پایه قرآن و عترت و ولایت مداری حرکت و پایتخت مقاومت، بصیرت و بیداری بر اساس پایه‌های فرهنگی قرآن و مکتب اهل بیت است.
وی ادامه داد: این حضور باشکوه نشان از تاریخ پرشکوه قرآنی استان است و این فرهنگ در تاریخ استان بوده است.
صفایی بوشهری تصریح کرد: این حضور قرآنی نشان می‌دهد مردم هیچ گاه دین و اسلام و علی (ع) را فراموش نمی‌کنند و همه چیزشان با دین تعریف می‌شود.
وی افزود: این حضور پرشور مردم در این محفل پیام بزرگ بزرگ به جهانیان صادر کرد که ما با قرآن هستیم و زندگی قرآنی داریم و جانمان در راه قرآن و دین می‌گذاریم.

کد خبر ۶۰۶۶۸۹۲