بوشهر- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: استان بوشهر با اسکان بیش از ۲۳۶ هزار نفر از جامعه بزرگ فرهنگی رتبه چهارم کشور در حوزه گردشگری فرهنگیان را کسب کرد.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، علی موحدی ظهر سه‌شنبه در نشست شورای معاونان آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره در پیش بودن هفته بزرگداشت مقام معلم اظهار کرد: در این عرصه لازم است کارگروه‌ها و کمیته‌های ارزیابی در استان بوشهر تشکیل شود و تا ایام منتهی به ۱۲ اردیبهشت ماه اقدامات لازم صورت گیرد.
وی بیان کرد: هزار و ۱۲۸ نفر از مرحله مدرسه‌ای به شهرستانی راه یافته‌اند که در شهرستان‌ها و مناطق از طریق سامانه در نظر گرفته شده ارزیابی شده و رتبه‌های برتر به استان اعلام می‌شود.
موحدی با قدردانی از تلاش فرهنگیان در عرصه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی، خدمات‌رسانی و دیگر عرصه‌ها خاطرنشان کرد: عملکرد کارکنان حوزه آموزش و پرورش استان بوشهر باید به صورت دقیق مورد ارزیابی قرار گیرد.
وی با اشاره به تشکیل کارگروه پایش بررسی عملکرد اداره‌کل و ادارات آموزش و پرورش ۱۸ گانه و آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر گفت: در تشکیل کارگروه پایش بررسی عملکرد، ضمن شناخت و حل موضوعات، نقاط قوت و ضعیف و حرکت جهادی برای بهره‌گیری از ظرفیت حداکثری و ارتقای کیفیت برای خدمات بهتر به دانش‌آموزان بررسی می‌شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه در ایام نوروز ۴۰۰ مدرسه شامل سه هزار ۵۰۰ کلاس برای ارائه خدمات اسکان مهمانان نوروزی آماده‌سازی شد گفت: استان بوشهر با اسکان بیش از ۲۳۶ هزار نفر از جامعه بزرگ فرهنگی رتبه چهارم کشور در حوزه گردشگری فرهنگیان را کسب کرد.
وی با اشاره به جشنواره شهید رجایی با یادآوری کسب رتبه برتر سال گذشته تأکید کرد: با توجه به تغییرات در ساختار و نیروی انسانی اداره کل ضرورت تشکیل یک دوره آموزشی با حضور مسئول مستقیم کار در استانداری برای رابطین دوایر مختلف اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، برای انجام بهتر کار ضرورت دارد.

کد خبر ۶۰۶۷۴۵۴