بوشهر- رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه طرح‌های حوزه درمان و سلامت باید در اولویت سازمان مدیریت و برنامه ریزی باشد،گفت: تکمیل طرح‌های نیمه تمام بهداشتی و درمانی استان ضروری است.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری صبح شنبه در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر اظهار داشت: تقسیم بودجه برای طرح‌ها و پروژه‌ها باید بر اساس تعیین اولویت‌ها باشد، به گونه‌ای که اگر یک پروژه منافع عمومی دارد و مشکل مردم را مرتفع می‌کند پس باید به آن توجه ویژه ای شود.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه طرح‌های حوزه درمان و سلامت باید در اولویت سازمان مدیریت و برنامه ریزی باشد، گفت: تکمیل طرح‌های نیمه تمام بهداشتی و درمانی استان ضروری است و انتظار می‌رود مسئولان برای تکمیل پروژه‌های ناقص حوزه سلامت اهتمام بورزند و اعتبارات لازم را به موقع پرداخت کنند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری افزود: مدیران باید بر اساس ظرفیت‌های استان در جذب گردشگر برنامه ریزی لازم را داشته باشند و توسعه زیر ساخت‌ها، فراهم کردن امکانات، احداث هتل و توجه به سواحل می‌تواند به توسعه گردشگری استان کمک کند.
حسینی بوشهری با تاکید بر اینکه داشتن راه و جاده مواصلاتی مناسب و ایمن حق مردم است، ادامه داد: توسعه و ایمن سازی زیر ساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای می‌تواند در کاهش تصادفات و توسعه اقتصاد استان نقش داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: جذب خیرین و سرمایه گذاران داخلی و کشورهای همسایه مستلزم ایجاد انگیزه، فراهم کردن شرایط و اعتماد سازی می‌باشد که باید در اولویت مدیران قرار بگیرد.

کد خبر ۶۰۷۶۴۸۳