بوشهر-رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: وزارت نیرو و نفت وضعیت آبرسانی و جمع آوری فاضلاب در جزیره خارگ را به سرانجام برسانند.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری شنبه شب در دیدار با مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران اظهار داشت: جزیره خارگ یکی از کانون‌های مهم اقتصادی کشور و قلب تپنده صادرات نفت به شمار می‌رود.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه نگاه مسئولان به جزیره خارگ باید ویژه باشد، گفت: برخی از مطالبات مردم جزیره خارگ همچنان بر روی زمین مانده است که مدیران باید برای رفع آن اهتمام جدی بورزند.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه داشتن شهری زیبا و جذاب حق شهروندان است، گفت: بهبود سیمای جزیره خارگ با جدیت بیشتری در دستور کار مدیران قرار بگیرد.

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به اینکه فرصت خدمت به مردم محدود است، افزود: انسان وقتی عهده دار مسئولیتی می‌شود باید برنامه ریزی هدفمند داشته باشد و اولویت‌ها را مشخص کند تا هنگامی که می‌خواهد مسئولیت را تحویل دهد اقداماتی که به سرانجام رسانده است برای مردم ملموس باشد.
نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بهره‌مندی از از آب شرب سالم حق اهالی خارگ است، خاطر نشان کرد: تاکنون اراده جدی برای ساماندهی وضعیت آبرسانی، توزیع آب شرب و جمع آوری فاضلاب در جزیره خارگ دیده نمی‌شود و امید می‌رود وزارت نفت و نیرو پای کار بیایند.

کد خبر ۶۰۷۷۰۸۵