گناوه- امام جمعه موقت گناوه گفت: عملیات ظفرمندانه و غرورآفرین وعده صادق، عملیاتی پیچیده و سنجیده اما مدبرانه و توأم با رعایت اصول انسانی بود و به جنایتکاران و جهانیان درس انسانیت داد.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عبدالعلی بدری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گناوه با اشاره به آیه ۶۰ سوره انفال اظهار داشت: این آیه شریفه دستورالعملی برای مسئولان حکومت اسلامی است که بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) در مصداق این آیه شریفه آنچه لازمه نگهداری و پاسداری از انقلاب اسلامی بود از روی حکمت و تدبیر تأسیس فرمودند.
امام جمعه موقت گناوه با اشاره به این فرمایش امام راحل (ره) که «انقلاب کردن، آسان‌تر از نگهداری از انقلاب است» و افزود: به مقتضای عمل به این آیه شریف امام خمینی (ره) دستور تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صادر کرد و در یک جمله نورانی فرمودند «اگر سپاه نبود کشور هم نبود».
وی گفت: همچنین امام راحل دستور تشکیل بسیج، لشکر مخلص خدا و نهادهای انقلابی دیگر را داد که زمینه‌ای برای تحقق آرمان انقلاب و امام راحل شد و زمینه برای خدمت مسئولان و دولت مردان فراهم شد.
وی یادآور شد: «ما می توانیم» فرمایش امام راحل (ره) است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش این فرمایش امام راحل را زودتر از بقیه باور و جامه عمل پوشاندند و در سایه «ما می توانیم» کشور را طوری قدرتمند کردند که امروز دشمنان اسلام از این قدرت در هراسند.
وی گفت: علیرغم همه مشکلات، توطئه‌ها و کارشکنی‌هایی که دشمنان برای انقلاب اسلامی ایجاد کردند اما امروز سپاه و نیروهای مسلح و ملت ایران منسجم در دفاع از انقلاب اسلامی ایستاده است و دشمنان از این قدرت متحیر هستند.
حجت الاسلام بدری بیان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در سوریه در ۱۳ فروردین ماه جاری از خط قرمز جمهوری اسلامی عبور کرد و جمعی از سرداران مستشاران کشور ما را به شهادت رساند.

وی با گرامیداشت یاد همه شهدا تصریح کرد: به دنبال این حمله غیر قانونی و ددمنشانه رژیم صهیونیستی، مقام معظم رهبری فرمودند که رژیم کودکش صهیونیستی باید تنبیه شود و سپاه پاسداران و نیروهای مسلح ایران اسلامی آماده اجرای این فرمان شدند و در نتیجه عملیات وعده صادق مقتدرانه، مدبرانه، سنجیده علیه رژیم صهیونیستی در ۲۵ فروردین ماه جاری انجام شد.
امام جمعه موقت گناوه بیان کرد: عملیات ظفرمندانه و غرورآفرین وعده صادق، عملیاتی پیچیده و سنجیده اما مدبرانه و توأم با رعایت اصول انسانی بود و به جنایتکاران درس انسانیت جهان داد.
وی گفت: در عملیات وعده صادق سپاه پاسداران و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران علیه رژیم غاصب صهیونیستی، منازل مسکونی و جایگاه‌های اقتصادی و نه شهرک و شهرها مورد اصابت قرار نگرفت و این عملیات پیچیده سپاه پاسداران و نیروهای مسلح تحولی در منطقه خاورمیانه ایجاد کردند که امروز به اعتراف همه دشمنان انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی در برابر ایران اسلامی، نیروهای فلسطین و حزب الله شکست خورده است.
امام جمعه موقت بیان کرد: علیرغم اینکه رژیم صهیونیستی و کشورهای حامی آن در آماده باش بودند سپاه پاسداران عملیات خود را آغاز و موشک‌ها و پهپاد ها از چندین کشور گذشت و به اهداف مورد نظر اصابت کرد.

حجت الاسلام بدری بیان کرد: دشمن تلاش دارد بیان کند که خسارت اندکی دیده است اما دشمن همواره به دروغ این شکست را کم اهمیت جلوه دهد اما امروز مجبور به اعتراف به این شکست شده‌اند.
امام جمعه موقت گناوه بیان کرد: ملت غیور ایران اسلامی با برگزاری تجمع‌های مختلف از عملیات وعده صادق سپاه و نیروهای مسلح تقدیر و حمایت کردند.
وی گفت: همه ما همراه با همه ملت ایران در این مکان مقدس از همه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی که این عملیات بزرگ اجرا کردند تقدیر می‌کنیم.
امام جمعه موقت گناوه گفت: رهبر معظم انقلاب در عملیات طوفان الاقصی فرمودند که «رژیم صهیونیستی ضربه‌ای خورده، نه تنها شکست بلکه ترمیم ناپذیر است».ولی در عملیات وعده صادق نه تنها رژیم غاصب صهیونیستی بلکه همه اربابان آن و در رأس آن آمریکا ضربه شکننده‌ای خوردند که در تاریخ ثبت خواهد شد
وی اضافه کرد: اگر دشمنان بخواهند عکس العملی در مقابله با عملیات وعده صادق مرتکب شوند یا خطایی در آینده مرتکب شود ملت ایران با داشتن سپاه، ارتش و بسیج ولایی هیچ ترس و واهمه‌ای در رویارویی با دشمنان ندارد و جوابی کوبنده‌تر به آنها خواهد داد.

کد خبر ۶۰۸۲۵۶۷